Wpis z mikrobloga

@biliard oczywiście, naiwniacy z unii tego nie wiedzą i nie potrafią ogarnąć :)) Wy się sami oracie, lewacy - jak tylko statystyki są po waszych myślach, to wychwalajcie pod nie iosa UE, jak nie są, to fikołki mentalne żeby jakoś wybrnąć i udowodnić, że czarne jest białe. Poczytaj komentarze - tam jest o wiele więcej dowodów na prawdziwość tej mapy.
@biliard: dziesięć razy było tu wałkowane, że są statystyki nieopierane o dane policji, a pomimo obejścia problemu rzekomej niskiej zgłaszalności -dalej nie chce w tych statystykach wyjść, żebyśmy chociaż średnią UE w #!$%@? kobiet doganiali

statystyka nie jest latwa dyscyplina i latwo "udowodnic" glupoty, jezeli nie uwzgledni sie wszystkich czynnikow (celowo lub nie)


@paziu: idź się zatrudnij w Eurostacie i pokaż specjalistom stamtąd, gdzie robią błędy.
Bo na pewno się
@marcus1a: mam wrażenie, że większość osób tak usilnie szukających jakiś błędów w tych statystykach, w życiu nie była poza Polską i ma w głowie wyidealizowany obraz kraju zachodniego. Szczególnie krajów Beneluxu i Skandynawskich - jako super dojrzałych społeczeństw, dla których najwyższa wartością są wartości moralne, wszyscy są dla siebie dobrzy, wszyscy są mili i się kochają.
Podobnie jest zresztą, kiedy rozmawia się o alkoholizmie. Przecież Polska to najbardziej zapijaczony kraj. I
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi masz rację w 100%. Ręka mi drży, bo się zgadzam z lewakiem ;) ale szczerość nie pozwala mi postąpić inaczej.
PS. Dodam, że w mojej karierze prac społecznych najlepiej mi się pracowało z byłym PZPR-owcem - jedyny, który wtedy ogarniał, że dzieci z rodzin patologicznych nie są prawicowe, ani lewicowe, ale po prostu potrzebują opieki, a czy pieniądze da lokalny proboszcz, czy też lokalny sekretarz gminy z SLD - jaka to
W swoim życiu dwucyfrowa ilość razy dostałem klapsa czy calusa z zaskoczenia od kolezanek w pracy czy gdzieś na imprezie


@Gilbert_Prukwa: co za biedny płatek śniegu atakowany przez kobiety co rusz mimo płaczu, że nie chce być dotykany. Jak długo żyje tak jeszcze nigdy nie widziałam faceta, którego dziewczyny pragną klepać po tylku, wystarczyło mieć tu konto by móc o tym przeczytać xD