Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ludzie są #!$%@? umysłowo, jak wiedzą że ich pies szczeka dzień i #!$%@? noc to się kupuje obroże antyszczekową i jest po problemie ale po #!$%@? pies to pies musi szczekać... ¯\_(ツ)_/¯
Wiesz, tylko niektórzy ludzie to debile. Sam mam sąsiadkę przez ścianę, która w bloku ma owczarka niemieckiego. I jak jej szczeka w domu, to go wypuszcza na balkon, żeby mógł poszczekać całemu osiedlu (zamknięte, wiec się mocno niesie), a w szczególności mi, bo mam balkon 3 metry obok...


@tegie: to wezwij do niej pały za zakłócanie porządku dziennego
https://www.infor.pl/prawo/wykroczenia/charakterystyka-wykroczen/748270,Zaklocanie-spokoju-dziennego.html
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Klepajro: mój piesek biega sobie właśnie szczęśliwy po podwórku a twój? Ohh idziesz do pracy? Zwierzak będzie siedział na 20m2 przez pół dnia? Rozumiem przecież go wyprowadzisz później na smyczy przez godzinkę i wszyscy będą zadowoleni.
Nie sądzisz że trzymanie psa w bloku można porównać do trzymania go przykutego na łańcuchu do budy? Sorry ale jeśli nie ma się warunków to nie robi się dzieci aby później cierpiały tak samo nie
@NaopaK: to trwa chwile, zanim bym skończył dzwonić, to już się pies wyszczeka. Tylko to się dzieje nawet kilka razy dziennie, bywa wcześnie rano i ujadanie mnie budzi. Dlatego to takie irytujące