Wpis z mikrobloga

@tegie mam to samo u siebie w bloku. Mieszkam na 3 pietrze, na przeciwko blok. W wakacje gosc z parteru z klatki obok puszcza owczarka na balkon i dzwiek szczekania odbija sie od bloku na przeciwko i jak mam uchylone lub otwarte okno to idzie ocipieć bo dzwiek idealnie odbija sie do mojego pionu balkonów. 7 rano, sobota, czlowiek chce do tej 9 pospac, a #!$%@? nie daje spac. Jestem psiarzem, sam
@htmerky: Nieee, ja generalnie nie jestem konfliktowy, szczekanie nie trwa jakoś bardzo długo (najgorsza tylko pora, bo zazwyczaj rano). Bardziej mnie wkurzają ze 2-3 rodzinki z bloku, gdy wychodzą z glutami na plac zabaw. Dzieci jak dzieci, krzyczą i piszczą, taka ich natura (nie są bardzo głośne). Ale rodzice to masakra, gość ma bardzo donośny głos, krzyczy 10x więcej niż dzieci, gada przez telefon służbowo tak głośno, że słyszę cała rozmowę
@skage to nie jest moja opinia ale takich ludzi jak weterynarze czy behawioryści zwierzęcy. Twój pies musi być przeszczęśliwy latając całe życie po jednym podwórku bez nowych bodźców itd.