Wpis z mikrobloga

Chciałem się trochę dokształcić w tym całym syfie. Tam naprawdę jest sporo możliwych skutków ubocznych :( Obrzęk naczynioruchowy, ciężkie zmiany skórne, nudności, wymioty, trombocytopenia, agranulocytoza, ostre uszkodzenie wątroby czy skurcz oskrzeli, a to tylko te, których nie ukrywają. Nie ma żadnej pewności, że to w ogóle pomoże, dawki trzeba powtarzać, a nie wiadomo, co tam tak naprawdę się znajduje i czym nas faszerują.
Jestem przerażony, a to dopiero ulotka apap.
#koronawirus #szczepionka
  • 31
@Glober: Nie są rzebadane interakcje z innymi lekami (zerknij w ulotce, sami mówią, że nie badano). 90 procent seniorów bierze wiele leków, a to podstawowa grupa docelowa, w której śmiertelność jest znaczna. Czyli nie badano interakcji w grupie docelowej, bo młodzi przechodzą lekko, ale szczepienie chcą zrobić obowiązkowe. Za szybko i za byle jak i firma nie jest krystaliczna moralnie (patrz historia z około 2010 r. P.S. Paracetamol jest bardzo niebezpiecznym
@dominik-nomada: kurde no nic nie badano. Wszyscy, począwszy od Pfiznera po organizacje dopuszczające szczepienia to musiały przeoczyć albo to przed nami ukryć całe szczęście jest z nami Dominik Nomada, wybitny wakcynolog który nas tutaj wszystkich uświadomi i wyprowadzi z błedu xD

A to, że po zaszczepieniu miliona osób nikomu nic poważnego się nie stało to przecież fart xD
@WalesakEuropejski: Jeśli porównasz, z jaką pieczołowitością podchodzi się do regularnych produktów leczniczych przed ich wypuszczeniem na rynek do tego wypustu, widać, że wszyscy się po prostu za bardzo spieszą. Żeby to nie było jak z Cyberpunkiem, że wypuścili, bo było ciśnienie, a okazało się, że to taka beta wersja. Dziękuję za docenienie, bo kilkaset osób w życiu zaszczepiłem i też wszyscy przeżyli :)
Jeśli porównasz, z jaką pieczołowitością podchodzi się do regularnych produktów leczniczych przed ich wypuszczeniem na rynek do tego wypustu, widać, że wszyscy się po prostu za bardzo spieszą. Żeby to nie było jak z Cyberpunkiem, że wypuścili, bo było ciśnienie, a okazało się, że to taka beta wersja. Dziękuję za docenienie, bo kilkaset osób w życiu zaszczepiłem i też wszyscy przeżyli :)


@dominik-nomada: przeczytaj co to czwarta faza badan klinicznych z