Wpis z mikrobloga

Chciałem się trochę dokształcić w tym całym syfie. Tam naprawdę jest sporo możliwych skutków ubocznych :( Obrzęk naczynioruchowy, ciężkie zmiany skórne, nudności, wymioty, trombocytopenia, agranulocytoza, ostre uszkodzenie wątroby czy skurcz oskrzeli, a to tylko te, których nie ukrywają. Nie ma żadnej pewności, że to w ogóle pomoże, dawki trzeba powtarzać, a nie wiadomo, co tam tak naprawdę się znajduje i czym nas faszerują.
Jestem przerażony, a to dopiero ulotka apap.
#koronawirus #szczepionka
  • 31
  • Odpowiedz
A przecież jak nie weźmiesz to możesz być dłużej chory i kogoś zarazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks:
Jak się zaszczepisz to też możesz kogoś zarazić. Szach mat!

ładnie to tak kraść nie swoje teksty?


@kai-humai:
Ładnie tak pisać "nieswoje" oddzielnie?
  • Odpowiedz
@Glober: lekarz przepisał mi maść na receptę do smarowania niewiekiego zrogowacenia skóry na palcu - żebyś widział ile ona miałą skutków ubocznych. Koniec końców nie użyłem jej bo pomogła jakaś zwykłą maść bez recepty. Całą masę skutków ubocznych mają zwykłe antybiotyki - z grzybicą układu pokarmowego na czele.
  • Odpowiedz
Ja wiem, ale nie swędzi Cię, że tak szybko i takie ciśnienie?


@dominik-nomada: W NRW jeden szpital miejski mamy zapchany covidem, za to my mamy do roboty ich robotę plus naszą robotę, operacje planowe są u nas powoli przesuwane, jedyne co mnie swędzi to dezorganizacja pracy, pacjenci którzy nie dostają leczenia na cywilizowanym poziomie plus ewentualnie raki które siedzą i rosną na kanapie a które mozna było przypadkiem znaleźć i leczyć.
  • Odpowiedz
@Glober: a chyba wczoraj albo przed wczoraj pisałem, że od paracetamolu można obleźć ze skóry na żywca, a jednak to sprzedają i to w każdym sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wypokowy_expert: O, od Modafinilu tak samo - tzn. jest podejrzenie że modafinil może to wywoływać; nie wiadomo do końca bo było tylko kilka przypadków.

Tyle że tutaj to jest najwyraźniej powód by był to lek na
  • Odpowiedz