Wpis z mikrobloga

Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkiem dumny więc małe #chwalesie .

Biurko regulowane elektrycznie (do pracy na stojąco) podwieszany prywatny PC + służbowy laptop podpięty do stacji dokującej. Wszystkie peryferia działają z obydwoma, bez przepinania żadnych kabli! (to było dla mnie kluczowe).

Jedyny mankament to nie-identyczne monitory :P

#pokazbiurko
Kiv - Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkie...

źródło: comment_1609148776dXu2jj8xbdDveLiK77bygN.jpg

Pobierz
  • 63
@Kiv: Nie no a tak serio to fajnie, ja też kończę właśnie moje biurko, jedyne co zostalo to bezprzewodowa klawiatura i myszka żeby wszystko wyglądało "czysto" i bez kabli. Kable od monitorów schowane w ramieniu Amazon Basics, sprzęty, dysk zewnętrzny podpięty pod Razer Core z GTX 1080 Ti z mojego starego komputera, do tego laptop z TB3 i kiedy chcę mam wszystko to co miałem na komputerze na laptopie, a jak
@haabero: Tak jak na zdjęciu + 10 cm (obniżyłem odrobinę do zdjęcia). Do pracy na stojąco blat mam na 110 cm, do pracy na siedząco 73,2 cm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiv: oo, pięknie. Jak że stabilnością w pozycji podniesionej? Też właśnie zastanawiam się nad elektrycznym biurkiem i nie mogę się zdecydować jakiej firmy. Dlaczego akurat ta firma? Patrzę jeszcze na Ikea Idasen i flyingdesk. Coś podpowiesz?