Wpis z mikrobloga

Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkiem dumny więc małe #chwalesie .

Biurko regulowane elektrycznie (do pracy na stojąco) podwieszany prywatny PC + służbowy laptop podpięty do stacji dokującej. Wszystkie peryferia działają z obydwoma, bez przepinania żadnych kabli! (to było dla mnie kluczowe).

Jedyny mankament to nie-identyczne monitory :P

#pokazbiurko
Kiv - Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkie...

źródło: comment_1609148776dXu2jj8xbdDveLiK77bygN.jpg

Pobierz
  • 63
fly-desk


@Stanislavv: @dobrymarcin: Ja ostatnio zakupiłem to: https://allegro.pl/oferta/ugreen-switch-box-hub-przelacznik-kvm-4x-usb-3-0-9698406169
jeden klik i klawa i myszka przełączone. Monitory podłączone naraz do lapka i pc, same się przełączają jak u OPa.
Biurko fajne, ale lepiej kupić mechanizm i blat osobno. Kumpel ostatnio kupował to zamknął się jakoś w 1,7k. Tylko musiał sam blat pomalować i skręcić ;)
@Kiv: No tak tylko udźwig stelaża to 125 kg a waga blatu w tej wersji to spooora masa plus sprzęt ;). Blat 20-25mm w zupełności wystarcza i koszt mniejszy :)

Co nie zmieniam faktu, że oczywiście każdy lub to co lubi i mu się podoba ;)

Btw trafiłeś może na naszą ofertę?
@ElCidX: tylko weź pod uwagę, że ten 1-silnikowy ma 1 poprzeczkę i nadaje się do biurek max 140-150 cm szerokości i 60-70 cm głębokości. No i nie jest tak sztywny jak z dwiema poprzeczkami :)
@Kiv: Gwarancja 12 ms-c dotyczy firm, fly-desk daje 5 lat? :) No u nas seria PRO MASTER ma 5 letnią gwarancją dla niezależnie od zakupu np. na fakturę.

Co do grubości to akurat specjalizujemy się w cienkich materiałach. Obróbka 4 cm blatu i montaż modułów był by dość ciężki :)

Dzięki za feedback