Wpis z mikrobloga

Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkiem dumny więc małe #chwalesie .

Biurko regulowane elektrycznie (do pracy na stojąco) podwieszany prywatny PC + służbowy laptop podpięty do stacji dokującej. Wszystkie peryferia działają z obydwoma, bez przepinania żadnych kabli! (to było dla mnie kluczowe).

Jedyny mankament to nie-identyczne monitory :P

#pokazbiurko
Kiv - Udało mi się skończyć zaplanowane #biurko służbowo - prywatne.

Jestem całkie...

źródło: comment_1609148776dXu2jj8xbdDveLiK77bygN.jpg

Pobierz
  • 63
@Kiv: Hej, dzieki bardzo za odpowiedz, ciezko znalezc taki waski soundbar - wczoraj tez zwrocilem uwage na ten creative bo jest niedrogi a ma dobre opinie - moje wymaganie to w sumie tylko aby dzwiek byl chociaz taki jak z wbudowanych glosnikow macbooka pro :D rozwazam jeszcze sonos beam (tylko jest 5 razy drozszy) na plus ze mozna dokupic glosniki do 5.1
@Kiv: Fajnie ten zestaw zrobiłeś:) U mnie to wygląda tak zestaw fotel ergonomiczny Elegance i biurko Comfort ZB 200 wymiary 140cmx 70cm kupione tutaj: https://pokochajswojkregoslup.pl/ .Niestety to jest komputer Lenovo all in one i nie mam możliwości zamontować uchwytu, żeby regulować wysokość (chyba, że jest jakieś rozwiązanie o którym nie wiem). Poza tym bardzo dobrze mi się pracuje:)
Luzy-oj - @Kiv: Fajnie ten zestaw zrobiłeś:) U mnie to wygląda tak zestaw fotel ergon...

źródło: comment_1631711236pVkcHXlkpOwyA4P1Uh6KCo.jpg

Pobierz