Wpis z mikrobloga

skoro nawet trudno jest wskazać te czynniki o których mówisz, to gdybanie o nich nie ma większego sensu. Wracamy do przykrej, surowej statystyki a ona się nie zmienia.


@Kenneth66: Tylko że cały dramat polega na tym że w tą statystykę już są te niezliczone zmienne wliczone i nie można sobie ich zignorować i uznać że to sprawa jedynie/ głównie genetyki. xd
@KyTh4: typie, link do źródła jest częścią linka do obrazka: https://www.researchgate.net/profile/Liran_Carmel/publication/2572595/

Serio, nie masz żadnego pojęcia o czym gadasz. Nie ma znaczenia jakie grupy osobników są tutaj wizualizowane, te grupy spełniają założenia o większych różnicach pomiędzy niektórymi osobnikami tej samej grupy a pomiędzy osobnikami oddzielnych grup, a wciąż są to wyraźnie dwie oddzielne grupy.

hur dur obraźliwa wypowiedź


Twoje posty są obraźliwe wobec nauki i cywilizacji ludzkiej, zakończ.
@KaloszSzatana: Nie uważam, że to sprawa jedynie genetyki. Z pewnością mają na to wpływ różnice kulturowe i inne o których wspominałeś, ale niewiele to zmienia nawet ich nie ignorując. Można tylko próbować odnaleźć te "czynniki" i ewentualnie je w jakiś sposób eliminować. Jaki? Nie mam pojęcia. Naukowcem jak widać nie jestem xD
@KaloszSzatana: Mam trochę inne zdanie na ten temat jak już wspominałem. Rzucanie 13/50 ma sens, bo to prawdziwe dane. Usprawiedliwianie ich "jakimiś" innymi czynnikami, których tak naprawdę nie możesz na ten moment wymienić ani Ty, ani ja nie ma żadnego sensu. To tak jakby tej samej retoryki używać w obronie księży pedofilów. Procenty nie mają znaczenia. Co z tego, że są grupą społeczną gdzie zjawisko to występuje najczęściej. Na pewno są
@PanKompromitacja: nie chce mi się sprawdzac tych liczb ale jesli są prawdziwe to obrazek jest jak najbardziej prawdziwy. Skoro się z nim zgadzasz no w koncu sam go wrzuciles to zgadzasz sie rowmiez z tą werjsa o przestępstwach rasy czarnej w USA bo to tez prawda. Tu bym nawet zwiekszyl te% po eliminacji mężczyzn do 100% bo jakby ich nie bylo to by ustały gwalty na nich. O mozna isc dslej
@panelpodlogowy: Odnośnie pierwszego linku nie mam dostępu. natomiast sam abstract dotyczy badań w Collegu. Mimo wszystko College to nie jest idealne odbicie całości społeczeństwa.

Z drugiego linku: Wrzuczasz dane odnośnie samych zgłoszeń gwałtów. No i super, tylko co z tego?

W większości opracowań piszą jak wół, że ilość gwałtów na mężczyznach przez kobiety jest bardzo trudna do oszacowania ze względu na wstyd mężczyzn. No to jak możesz coś co jest ciężkie
Rzucanie 13/50 ma sens, bo to prawdziwe dane.


@Kenneth66: dane bez interpretacji mogą służyć co najwyżej do wytarcia sobie nimi mordy
na temat problemów z prawem wśród mniejszości amerykańskich mógłbyś w parę minut znaleźć ogromną ilość badań i opracowań, ale wtedy straciłbyś grupę społeczną którą możesz gardzić i musiałbyś trochę zniuansować swoją wizję świata więc zamiast tego rzucasz YYY OBOJE SIĘ NIE ZNAMY WIĘC JESTEM NAUKOWO ZMUSZONY DO POZOSTANIA PRZY BYCIU
@Kenneth66: Ależ ja tego nie usprawiedliwiam. Ja zwyczajnie stwierdzam że nie wiem jak to interpretować.
A rzucanie po prostu 13/50 to pewnego rodzaju (często nieświadoma) manipulacja. Metoda stara jak świat: zamiast samemu stawiać kontroweryjne tezy i ich bronić skłaniasz odbiorcę aby sam te wnioski wysnuł. Kiedy walisz czymś w takiego przeciętnego odbioorcę odbiera on to tak że jedyną różnicą międy obiema grupami jest rasa i potem wyciąga sobie taki wniosek że