Wpis z mikrobloga

@PanKompromitacja: no nie zesraj się ja pracę polskich matematyków uważam za przełomową, jak już chcesz kogoś szkalować to Newtona, bo przecież każdy mógłby stwierdzić że 2 ciężkie kamienie się przyciągają, więc wszystko się przyciąga
  • Odpowiedz
@kingwing1: tak, bez tego że jakiś polski matematyk próbował rozwiązać 60 lat temu tajemnicę liczb pierwszych, gospodarka w 2020 przestałaby istnieć, a ludzie nie umieli by się zachować. W tym momencie czarnoskórzy mają wybitniejszych naukowców niż Polacy (choćby Neil deGrasse Tyson)
  • Odpowiedz
W tym momencie czarnoskórzy mają wybitniejszych naukowców niż Polacy (choćby Neil deGrasse Tyson)


@PanKompromitacja: no to jeden gratuluję, ja mogę podać Kopernika i tak się będziemy przerzucać (pomijając to, że do XXw. murzyni żyli w chatkach z gówna chociaż było ich ~50 razy więcej od Polaków)

tak, bez tego że jakiś polski matematyk próbował rozwiązać 60 lat temu tajemnicę liczb pierwszych


@PanKompromitacja: to dobrze ukazuje Twoją ignorancję i
  • Odpowiedz
Mężczyźni bardziej skłonni do agresji niż kobiety? No kto by pomyślał, że silniejsza płeć może taka być ( ͡° ͜ʖ ͡°) co innego przestępstwa popełniane przez osobników TEJ SAMEJ płci jednak różnej rasy.


@Kenneth66: Z tym że afroamerykanie są średnio silniejsi od białasów i azjatów - Idąc zgodnie z Twoją logiką, to kto by pomyślał że silniejsza fizycznie rasa ma więcej osobników skłonnych do agresji (
  • Odpowiedz
@kingwing1: zajebisty podałeś ten wpływ. Paradoks, o którym nikt nawet nie słyszał, a jeden z twórców przy pierwszej możliwej sposobności #!$%@?ł z Polski i już do niej nie wrócił. Nadal jedynym Polakiem, który zdobył Nagrodę Nobla w poważnej dziedzinie jest Maria Skłodowska - Curie (która też od razu stąd wyjechała).
  • Odpowiedz