Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: " Biorąc pod uwagę jak często faceci zgłaszający gwałty sa wręcz wyśmiewani to nie dziwne, że taka dysproporcja statystyk."

A jak czesto kobiety nie zglaszaja? Bo u nas victim blaming, co widac chociazby po twoim poscie, ma sie calkiem dobrze i potrafia uslyszec na przyklad od policjanta, a ze po co tam szla, a po co tamtedy wracala, a trzeba bylo nie miec na sobie spodniczki, a trzeba bylo nie
nie zaprzeczam, że są czynniki powodujące te różnice, co nie zmienia faktu, że skoro nawet trudno jest wskazać te czynniki o których mówisz, to gdybanie o nich nie ma większego sensu. Wracamy do przykrej, surowej statystyki


@Kenneth66: *nie zaprzeczam, że sprawa jest bardziej skomplikowana, co nie zmienia faktu że mnie to przerasta więc nie ma sensu się wysilać skoro można wrócić do spamowania dwiema wyrwanymi z kontekstu liczbami

poprawiłem
@seraphee: W kwestii gwałtów mógłbym się zgodzić w jakiś Indiach, ale nie u nas. Baaaardzo dużo się zmieniło. Zdarzają się debile jak wszędzie ale powiedz mi jak zmieniło się postrzeganie gwałtu u kobiet, a jak na facetach. Dalej jak kobieta zgwałci faceta to jest hahaha czemu marudzisz - miałeś farta. Widać to po ilości zgłoszeń w tych kwestiach. Zresztą starczy spojrzeć na to jak wolno zmienia się ilość zgłaszanej agresji przez
@LarySocjopata: no dobra, pozbędziemy się, dzieci z tej części będą się wychowywać z jednym rodzicem zaopatrującym dom, którego cały czas nie będzie, bo będzie musiał tyrać jak wół, żeby utrzymać dom, więc nie wychowa dziecka, bo kiedy? Dziecko zacznie się wychowywać samo, albo zacznie je wychowywać ulica i mamy kolejnego przestępcę.
bo różnice genetyczne między ludzmi z tej samej rasy potrafią być nieraz większe niż różnice między rasami


@KyTh4: typowy "argument" niedouczonego antynaukowego lewakoida. Prosty kontrprzykład spełniający twoje założenia, a wciąż są to dwie oddzielne grupy.

Następnym razem nie pisz o rzeczach których nie rozumiesz.
Pobierz NieWiemASieWypowiem - > bo różnice genetyczne między ludzmi z tej samej rasy potrafią...
źródło: comment_1609163968yAgRVUzZBHoCP4GEP2fd79.jpg