Wpis z mikrobloga

powiedz mi, bo jestem ciekaw: wklejasz to bo nie rozumiesz o co chodzi czy świadomie próbujesz wprowadzić chaos i zakrzyczeć ludzi losowymi cyferkami i wykresami?


@kapitanfoke: A czytać umiesz? Jak już pisałem, wizualizacja tych dwóch grup to kontrprzykład na nieprawdziwe stwierdzenie, że:

[nie ma ras] bo różnice genetyczne między ludzmi z tej samej rasy potrafią być nieraz większe niż różnice między rasami
  • Odpowiedz
@kapitanfoke: A gdzie ja powiedziałem, że gardzę osobami o innym kolorze skóry niż mój? Jesteś odklejony typie xD
Według tej logiki równie dobrze można wywalić dane OP-a, bo są tyle samo warte a akceptuje jedne i drugie. Interpretuj je sobie jak chcesz.
  • Odpowiedz
@Kenneth66:

- statystycznie czarni mają mniejsze IQ i popełniają więcej przestępstw? Sama prawda, z czym dyskutujesz głupi lewaku!
- statystycznie mężczyźni popełniają więcej przestępstw niż kobiety? No ale to nie takie proste, przestań manipulować lewaku!

Gdyby u nas występowali równie licznie, gdyby czuli się na tyle pewnie jak tam, to zapewne sytuacja
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja: Gdzie ta beka? Testosteron robi swoje i meżczyźni są bardziej predysponowani do takich przestępstw. Kobieta nawet jak chce kogoś zabić to często robi to z bocznego siedzenia wykorzystując konkubenta itp.
  • Odpowiedz
@panelpodlogowy: No to miałeś ostanio dane na temat metoo i tego ile z tych zgłoszeń było fałszywe. Ja po prostu twierdzę, że gwałtów na mężczyzn jest wiecej niż jest zgłaszanych. O ile? Tego nie wie nikt. W wypadku gwałtów na kobietach statystyki są dużo bliższe rzeczywistym. Ba w niektórych wypadkach zaczynamy już mówić o natłoku fałszywych oskarżeń. I jest to niepokojące.

Do tego obecnie kwalifikacja gwałtu między Państwami się coraz
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: widzisz, nawet w najbezpieczniejszym kraju świata, mężczyźni popełniają 98 szystkich gwałtów i 88 szystkich morderstw będąc mniejszością. Co jest z nimi nie tak?


@PanKompromitacja: Ale ty musisz mieć smutne życie ze piszesz takie wysrywy. Cóż wykop inteligencja nie grzeszy a zwłaszcza skrajnie prawa i lewa strona. Przykład autora.
  • Odpowiedz
@adibor: Następny, który twierdzi, że zaprzeczam danym z posta. Nawet mi was nie żal. Najwidoczniej przeczytanie kilku zdań i zignorowanie reszty to maksimów twoich możliwości o czytaniu ze zrozumieniem już nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamyczeq: Następna odklejona. W którym miejscu napisałem, że to wypieram? Poniżej moja druga wypowiedź w tym poście, więc albo pokaż mi w którym momencie napisałem coś o wypieraniu, albo sklej, bo jesteś już chyba 4 osoba, która zarzuca mi coś, czego nie zrobiłem. Zdawałem sobie sprawę, że czytanie ze zrozumieniem przerasta niektóre osoby, ale żeby aż tak?

Ani nie zamierzam płakać pod tym, bo nie walczę jak niektórzy ze statystykami
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: oczywiście, tylko że nie o tym rozmawiamy, a ty odwracasz kota ogonem
istnieje wiele badań i statystyk dotyczących tego, ile z oskarżeń o gwałt jest fałszywych i o ile się nie mylę to jest to 10-15%
jak cie to interesuje to sobie sprawdź, mi się naprawdę nie chce dystkutować z osobą głuchą na argumenty z podejściem mężczyzna=biedny kobieta=zła
  • Odpowiedz