Wpis z mikrobloga

@PanKompromitacja: Ani nie zamierzam płakać pod tym, bo nie walczę jak niektórzy ze statystykami i prawda mnie nie boli. Mężczyźni bardziej skłonni do agresji niż kobiety? No kto by pomyślał, że silniejsza płeć może taka być ( ͡° ͜ʖ ͡°) co innego przestępstwa popełniane przez osobników TEJ SAMEJ płci jednak różnej rasy. Tam dysproporcja jest bardzo interesująca
@Kenneth66:

żadnej retorycznej obrony statystyk nie da się zrobić, bo wiadomo, że to dzicz


merytorycznie xD OP wywołał w tobie dysonansik poznawczy swoim zestawieniem, aż popuściłeś xD może wraz z doświadczeniem albo kolejnymi szczeblami edukacji dojdzie do ciebie, ze statystyką można manipulować, bo sam zostałeś zmanipulowany - z oderwanej od historyczno-społecznego kontekstu statystyki wyjąłeś tyle, że "murzyni to dzicz". jak pelikan xD
@PanKompromitacja: Mówię o sytuacji w usa, o procencie jaki tam stanowią i ile popełniają przestępstw w porównaniu do innych ras ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby u nas występowali równie licznie, gdyby czuli się na tyle pewnie jak tam, to zapewne sytuacja byłaby podobna.
Utożsamiam się ze wspólnotą białych, bo jestem biały i jestem z tego dumny. Do czarnych nic nie mam. Stwierdzam fakty. Utożsamiam się z mężczyznami,