Wpis z mikrobloga

Witam,
Składam komputer dla chrześniaka, nie robiłem tego całą wczesność i posiłkuje się opiniami innych
Komputer na morele bo tam składają i przysyłają w całości (muszę jeszcze winde dorzucić)
Komputer dla 14 latka wiec głównie do grania i ma mu wystarczyć na kilka lat.
Czy poniższy zestaw jest ok? czy są podzespoły tańsze ktore nie obniżą znacząco wydajności ale cenę już tak
Monitor wybrałem tej firmy co mam w pracy, jest dobry. Pytanie czy nie lepiej 27 cali do grania?
#komputery
#skladamkomputer
#pcmasterrace
lukaschels - Witam,
Składam komputer dla chrześniaka, nie robiłem tego całą wczesnoś...

źródło: comment_16091453525shxIWuH5aeCpDKHUWLXdr.jpg

Pobierz
  • 110
Ryzen 5 3500X


@Master_Boy: jest starszy, droższy, a w grach nie lepszy od tego intela - więc konkretnie dlaczego?

@lukaschels: zamiast tego 2tb wolnego hdd, daj większy ssd. Nawet na SATĘ, zamiast M2, przy grach to nie ma różnicy w czasach ładowania i tak. 1tb SSD wystarczy do gier w zupełności przy jako takim łączu

Pytanie czy nie lepiej 27 cali do grania?


Oczywiście dużo lepiej 27" 1440p

Ogólnie zasada
@lukaschels: Karta sieciowa jest niepotrzebna, to już masz w płycie głównej. Zamiast tego 2TB hdd wymień dysk na 1tb ssd i ewentualnie dorzuć 1tb hdd. Klawiatura mechaniczna za 255zl? Nie ma sensu, za 200zl masz mechanika od SPC. Zamiast dokupować kartę wifi kup płytę główna z wbudowanym wifi. Sprawdz czy ceny 2060supwr się bardzo różnią bo różnica w wydajności spora.
No i nie dorzucaj windy, te pieniądze dorzuć do lepszej karty
Nie słuchaj tych co chcą żebyś dał mniejsze hdd, to nie używany poserwerowy dysk żeby zrujnował ci działanie PC a miejsce zawsze się przyda