Wpis z mikrobloga

Witam,
Składam komputer dla chrześniaka, nie robiłem tego całą wczesność i posiłkuje się opiniami innych
Komputer na morele bo tam składają i przysyłają w całości (muszę jeszcze winde dorzucić)
Komputer dla 14 latka wiec głównie do grania i ma mu wystarczyć na kilka lat.
Czy poniższy zestaw jest ok? czy są podzespoły tańsze ktore nie obniżą znacząco wydajności ale cenę już tak
Monitor wybrałem tej firmy co mam w pracy, jest dobry. Pytanie czy nie lepiej 27 cali do grania?
#komputery
#skladamkomputer
#pcmasterrace
lukaschels - Witam,
Składam komputer dla chrześniaka, nie robiłem tego całą wczesnoś...

źródło: comment_16091453525shxIWuH5aeCpDKHUWLXdr.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megawonsz_dziewienc: ale wiesz ze „składaki” polecane przez porządne firmy to dobre zestawy? To ciut co innego niż na Allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej pozostaje przy swoim- zestawy z purepc są najoptymakniejsze dla osób które się na tym nie znają i będą zadowolone.
  • Odpowiedz
@utede: Tak, jak są wyszczególnione podzespoły. To jest zwykły gowno składak w dodatku przepłacony xD w gowno obudowie, na nieznanej płycie głównej, ze słabym prockiem i jeszcze gorsza grafika.
Prosze cię jak się nie znasz to nie zasmiecaj bo przez takich jak ty ludzie później się nacinają na takie gowno.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: dobrze ze za to ty jesteś alfa i omega w temacie a dajesz porady typu „odpuść sobie”. Skoro jesteś tak obeznany to podaj konkretny mu zestaw a nie rzucasz półsłówka.
Przynajmniej ja podałem konkretne zestawy gdzie można podejrzeć i są warte swojej wyceny.
  • Odpowiedz