Wpis z mikrobloga

@Kwasna_Ostryga: Było jedzone jak Gesslerowa jak rzuciła fartuchem niczym Rejtan i odświeżyła lokal.

Spoko miejsce. Szkoda, że przez te wielkie umysły od Kaczora jest jak jest (). A op też wcinała czy tylko wyłapała info na fb?
@Kwasna_Ostryga: Ja najmilej wspominam zalewajkę. Zamawiałem 4-5 razy - i z jakiegoś magicznego powodu - za każdym razem była to zupa dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W takim razie do zobaczenia na miejscu w lepszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kwasna_Ostryga: Knajpa przereklamowana - nic specjalnego. A za robienie dziecinady z problemu umierających dziennie setek ludzi powinni dostać wysokie kary.

Takie kombinowanie jest infantylne i niedojrzałe - i tak działania PiSu są żenujące, zgadzam się - ale zdecydowana większość gastro jakoś akceptuje warunki gry, więc powinni wszyscy.

Nie chodzi o słuchanie Morawieckiego tylko o uratowanie choćby jednego życia i odciążanie służby zdrowia. Takie kombinowanie przyczynia się do rozrostu epidemii.
@Tywin_Lannister: Tak tak, w kościołach za to wirus nie panuje, w końcu są wysokie sklepienia no i bozia czuwa. Zachowanie przedsiębiorców jest wypadkową #!$%@? decyzji rzadu, czyli zamknijmy siłownie i knajpy, ale zostawmy otwarte kościoły, pasterka dozwolona, YOLO. Umówmy się, wzrost zachorowań to skutek puszczenia dzieciaków do szkół, kropka. W knajpach ludzie się stosowali do obostrzeń, siedzieli dość daleko od siebie, wejście w maseczce, dezynfekcja i higiena. Dzieciaki w szkole maja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kwasna_Ostryga: Czy ja wiem, czy to takie fajne. Widziałem kilkanaście restauracji które wrzucały takie super-świetne sposoby na obejście przepisów. A wiesz ile faktycznie to zrobiło? Zero.
Wszystkie po zainteresowaniu się mediów albo posty usuwały albo przepraszali i ogłaszali że działają jak wcześniej. Także 'kozak w necie, #!$%@? w swiecie' wiecznie żywe.

Bez rigczu