Wpis z mikrobloga

Trzeba być oderwanym od rzeczywistości, aby napisać, że otwarte knajpy nie przyczyniły się do wzrostu zachorowań.

Żyjcie dalej w swojej bańce autorytetów z instagrama i obiadów rodzinnych u wuja.
@Kwasna_Ostryga: Litości, poczytaj sobie o źródle, które zapostowałaś. To ściek a nie badania.

https://www.reddit.com/r/london/comments/8f2g5l/evening_standard_up_to_its_usual_tricks_again/

https://www.reddit.com/r/london/comments/jep4t8/anyone_fed_up_with_the_london_evening_standard/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

Dlatego właśnie takie osoby jak ty dezinformują i wprowadzają w błąd. Podajecie dalej ściek i przemyślenia ojca z kolacji.
@Medico_della_Peste: Nie wiem, nie jestem urzędnikiem, a podejrzewam, że i oni sami nie wiedza, czy to legalne czy nie. Fakt jest taki, że jeśli wpiszesz sobie w ceidg jakieś pkd i faktycznie wystawisz np. faktury związane z tym pkd to co Ci mogą zrobić? Jest to jedna z galezi Twojej działalności i wykonujesz ją legalnie. Czy jednak mam racje - tego nie wiem i sądzę, że w tym konkretnym przypadku nikt
@Tywin_Lannister: Ściek to na razie wprowadzasz tutaj Ty, jak można w ogóle dyskutować z kims, kto jeździ komuś po rodzinie? Skąd wiesz, kim jest moja rodzina lub ten wujek z Twoich ultra-mądrych komentarzy? Powiem Ci wiecej, możesz sobie postowac tutaj tysiąc takich artykułów, jednego nie zmienisz - jesteś chamem i prostakiem. Brawo, naprawdę, i ty śmiesz oceniać innych ludzi? Słomę z butów wyjmij najpierw.
@Kwasna_Ostryga: OK, tylko najpierw: a) trzeba to wpisać w CEIDG, b) nie sądzę, aby w tym kraju prowadzenie działalności szkoleniowej można było uprawiać bez jakichkolwiek dodatkowych pozwoleń, etc. Myślę, że jeśli taka restauracja faktycznie coś takiego zorganizuje, to przy pierwszej, rychłej wizycie Policji i skierowanu sprawy do sądu bardzo szybko zrezygnuje z pomysłu :)
@Zamanosuke jeśli chodzi o 50 lat komunizmu, to wymusił on w Polakach umiejętności kombinowania, a że idzie komunizm 2.0, pod przykrywką pandemii, to ludzie muszą znowu kombinować aby przetrwać
@Kwasna_Ostryga: To metafora. Ja cały czas piszę o tobie. To ty głosząc tezę, że otwarte knajpy nie przyczyniły się do rozwoju epidemii jesteś januszem / wujem mądrzącym się wpieprzając bigos / starym przy kolacji itd.

Nie obchodzi mnie twoja rodzina xD
@Tywin_Lannister: Ty mnie również nie obchodzisz, Twoje teorie również. Siedź sobie kolejne 20 lat na lockdownie, bo przecież wszystko szkodzi i przyczynia się do wielkiej pandemii. Ja, i wiele innych osób, chcemy żyć normalnie, jak wolni ludzie, nie niewolnicy. Sama jestem od dwóch lat przedsiębiorca i będę wspierać nadal innych przedsiębiorców - mnie akurat COVID nie dotknął, ale pewnie gdyby tak się stało, ratowalabym siebie, firmę i zatrudnionych w niej ludzi
@Tywin_Lannister: co to nagle za stwierdzenie "i się nie szczepcie" xD masz też mogę ci podrzucić jakieś screeny i wyobraź sobie, że nie neguję tego, iż restauracje w jakimś stopniu przyczyniają się do rozwoju epidemii, ale dalej nie jest w 100% wiadome jak bardzo restauracje przyczyniają się do rozwoju epidemii. Widać to nawet w twoich badaniach co podlinkowałeś. Warto się zastanowić czy opłaca się zabić całą gałąź gospodarki z powodu Covida.
Pobierz Pedroo - @Tywin_Lannister: co to nagle za stwierdzenie "i się nie szczepcie" xD masz ...
źródło: comment_1609108570V3Ag7Vg5EwSZEsbKwQnocj.jpg
@Pedroo: To nie populizmy tylko fakty. Bez gastro da się przeżyć, dlatego jeżeli lockdown knajp ma uratować życie choć jednej osoby to warto to zrobić - a nie egoistycznie #!$%@?ć o gałęziach gospodarki.

@Kwasna_Ostryga: ok, to tylko dyskusja w internecie, wyluzuj już mordo.

I nie udawaj - gdyby wydał takie rozporządzenie to byś nie zgadzała się ze mną jeszcze mocniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duzeelobenc: twitter nie wiedzieć czemu zyskał taką popularność. Oficjalne rządowe info powinno iść na jakiejś stronie z domeny gov.pl. Później człowiek próbuje coś z tego syfu odkodować, a to poskracane do 160znaków, podzielone na 10 wpisów bo się nie mieści, a tagi umieszczone w tekście. Do tego dochodzi czasem cenzura wpisów, jak wpisy poprzedniego prezydenta USA.