Wpis z mikrobloga

Błagam pomocy Od 72 godzin mój kaszojad wyje non stop z małymi przerwami na spanie #zabkowanie testowane preparaty to Bobolen i Urgo Dentilia . Ma rok i miesiąc i wychodzą mu wszystkie zęby naraz jestem z różowym wykończony polećcie jakieś SKUTECZNE preparaty na późne ząbkowanie jestem w stanie wytrzymać jeszcze dobę potem skacze z okna #dzieci #zdrowie #lekarz
  • 86
  • Odpowiedz
@wacek901 ibuprofen albo paracetamol w maksymalnej dobowej dawce. Ewentualnie podawany na zmianę. Zdecydowanie zdrowiej to niż skazywać jego i was na taką mękę a trwać to może miesiąc. Na pewno na noc trzeba załadować. Dentinox na dziąsła, zimny gryzak to pomagało u nas jak szły czwórki... Miesiąc to trwało aż wyszły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wacek901: kup paracetamol hasco w syropie i ibuprom forte dla dzieci. Ten Hasco trzeba dużo ale jest smaczny - mój młody inne wymiotował a ten ssa z chęcią. Ibuprom forte dla dzieci natomiast wystarczy mała dawka więc do przeżycia i też nim nie wymiotował. Do tego Dentinox i dacie radę przez to przejść.
  • Odpowiedz
  • 1
@wacek901 niestety niektóre dzieci tak reagują. Nie wiem, co w takiej sytuacji, może spróbujcie pedicetamol, podaję się go niewiele w porównaniu do innych (ale w smaku niedobry), a najlepiej to zapytać lekarza, bo czopkow też za dużo chyba nie można.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wacek901: kurde opie trzymaj się. Czopki ciężko ocenić ile się przyjęło, ale nawet jak dasz 30-60m wcześniej kolejnego nic się nie stanie, dzieciak też snu potrzebuje... Parę dni max i będzie git. Przetrwaj.
  • Odpowiedz
@wacek901: od ponad tygodnia u nas wychodzą trzy czwórki, doraźnie pomaga nam dentosept a mini. Fajnie znieczula, sama psikałam jak ząb rozbolał. W roli gryzaków sprawdzają się u nas niezmiennie marchewki z lodówki ;)
  • Odpowiedz