Wpis z mikrobloga

Błagam pomocy Od 72 godzin mój kaszojad wyje non stop z małymi przerwami na spanie #zabkowanie testowane preparaty to Bobolen i Urgo Dentilia . Ma rok i miesiąc i wychodzą mu wszystkie zęby naraz jestem z różowym wykończony polećcie jakieś SKUTECZNE preparaty na późne ząbkowanie jestem w stanie wytrzymać jeszcze dobę potem skacze z okna #dzieci #zdrowie #lekarz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sefira: to wiem, myślałem że ktoś sobie jaja robił jak mówił że to działa. I .. działało. Też byłem w szoku.
  • Odpowiedz
@wacek901: Jedyna maść która działa to DENTINOX !
Ona jako jedyna ma środek znieczulający w składzie a nie jakieś nic nie dające ziółka . Zadziała w sekundę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@spejseks: ta jest, Dentinox czyni cuda. Tylko i wyłącznie.

Jezeli na serio ida muwszystkie zeby naraz to skonsultujcie to z pediatra/dentysta. Istnieją przypadki ze bedzie potrzebne nacinanie dziasel. Ale watpie ze doslownie 'ida wszystkie'.
  • Odpowiedz
@wacek901: z camilia daj sobie spokój bo to homeopatia. Paracetamol nie działa przeciwzapalnie co w tym przypadku jest potrzebne. Smaruj dentinoxem a w takich ciężkich chwilach dodatkowo maksymalna dawke jednorazową ibuprofenu, najlepiej w syropie, jak wymiotuje to czopek. Nie ma co dzieciaka męczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@brednyk nie wiem jak jest u dorosłych.
U dzieci można, ale nie trzeba podawać na przemian. Jednak na przemian jest mniejsza szansa na przekroczenie dawki dobowej danego środka, a ciągłość w działaniu przeciwbólowym lub przeciwgoraczkowym zachowana. Ja w sumie nigdy nie podawałam na przemian, wystarczyl jeden lek co 4-6 godzin.
  • Odpowiedz
  • 4
@brednyk paracetamol i ibuprofen to inny związek chemiczny, to nic że działanie podobne, nie kumuluja się. Jakbyś brał np. ibum i ibuprom to wtedy by ci się kumulowały, bo w obu jest ibuprofen.
Ja lekarzem nie jestem, wiem tylko tyle jak dziecku leki podać ;)
  • Odpowiedz
@wacek901: Gorączka i brzydka kupa nie musza oznaczać zębów. To raczej możesz stwierdzić po wykluczeniu wszystkiego innego. A w zasadzie samo ząbkowanie nie powinno powodować wysokiej gorączki. Może warto sprawdzić czy to nie jednak coś innego, bo ciągły płacz przez 3 dni nie jest normalny
  • Odpowiedz
@wacek901: W XIX wieku jak dzieciak wkuriwiał darciem japy dawało się laudanum, tylko trza było uważać by nie dać za dużo, by nie zasnęło snem wiecznym, ale jak ktoś miał 12 dziecków jak wódz czystowlosych, to strata jednego b------a nie była wielka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz