Wpis z mikrobloga

Błagam pomocy Od 72 godzin mój kaszojad wyje non stop z małymi przerwami na spanie #zabkowanie testowane preparaty to Bobolen i Urgo Dentilia . Ma rok i miesiąc i wychodzą mu wszystkie zęby naraz jestem z różowym wykończony polećcie jakieś SKUTECZNE preparaty na późne ząbkowanie jestem w stanie wytrzymać jeszcze dobę potem skacze z okna #dzieci #zdrowie #lekarz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wacek901: ibuprofen podrażnia żołądek może dlatego zwraca. Jest też kwestia smaku tych syropów. Mój np miał uczulenie na truskawkowy. Camilia dobra jest raczej na dzień i to na krótki czas. Czapki są bezpieczniejsze dla układu pokarmowego o ile nie podaje się ich za często. Niestety pozostają żele i gryzaki z lodówki bo przeciwbólowe syropy w nadmiarze to nic dobrego dla żołądka. Od siebie mogę polecić dentosept mini. To taki spray
  • Odpowiedz
  • 0
@ofczy No dosłownie wszystkie nie . Było konsultowane bo ma roczek i miesiąc i w kilka dni wyszły mu 4 zęby a wcześniej długo nic się nie działo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wacek901: bo ludzie tutaj widzę polecają jakieś rumiankowe maści nie mając zielonego pojęcia co piszą xD liczy się substancja czynna.
  • Odpowiedz
@wacek901: mój stary zawsze opowiada ze jak byłam mała to smarowali mi dziąsła rumem i bardzo ładnie po tym spałam i już nie darłam ryja przez ząbkowanie ()
  • Odpowiedz
@wacek901: Nie zaleca się stosowania lidokainy w łagodzeniu objawów ząbkowania. Ząbkowanie nie powoduje wysokiej gorączki. Ślini się, wkłada różne rzeczy do buzi, dziąsła są jakoś zmienione? (jestem dentystą leczącym dzieci)
  • Odpowiedz