Wpis z mikrobloga

Zajebiście jest usłyszeć przy wiglijnym stole od własnego taty, że jestem idiotą, bo nie głosowałem na pis oraz popieram protesty, a że on i tak będzie mówił "pedały" bo tak się mówi od zawsze i to jest tradycja tego kraju i bardzo dobrze że policja ich pałuje. A no i że aboracja to zło najgorsze i gdyby nie pis, kibice i kościół to bym teraz mówił po rosyjsku i dostawał 5zł na godzinę.
#swieta #protest #wigilia
  • 19
@Madridista98 wystarczy merytorycznie dyskutować, tłumaczyć buractwo typu wycieczki ad personam do własnego syna i tak dalej, piłeczka jest po twojej stronie. Nawet jeśli jest betonem to miej satysfakcje z kruszenia betonu, ale tylko merytorycznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Madridista98: ja jak gadam z takim hardkorowym pisowcem to zawsze odpalam kartę żymską. Zlorzecze na tych zdrajców i sprzedawczyków z PiSu którzy kraj żymianom oddali, amerykańska ambasador żydówka pomiata polskim prezydentem i traktuje go jak podnóżek , że w tel awiwie dyktują jakie ustawy może polski parlament przyjmować, że rzucili ochłapy 500+ żeby głupi lud siedział cicho a sami cała gospodarkę rozkradają i żymianom za pół darmo sprzedają.

Lubię patrzeć jak
@Madridista98: ja #!$%@?, wiecie wszyscy, no #!$%@? wszyscy czyli Ty plus tysiąc osób, które pisze takie wysrywy, że polityka wywołuje całkowicie skrajne emocje, a potem szok i niedowierzanie, że poszło nie tak. Jak się dajecie wciągnąć w takie dyskusje to elo, sami sobie jesteście winni. Ojciec ma racje, jesteś idiotą bo pozwoliłeś się zniżyć do jego poziomu gdzie on jest królem i Cię zmiażdżył #!$%@?.
@Budo My zawsze z rodziną rozmawiamy. Kiedyś wszyscy cisnelismy po żydach i złodziejach z PO, a na tej Wigilii rozmawialiśmy o teczowych pedalach, czy o tych śmiesznych kobietach bezbożnych co z blyskawicami essesmanskimi paraduja