Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze ten post, aby wie wyżalić. Jestem z moim różowym od 3 lat. Ja mam 25, ona 26. Mieszkamy razem od roku, pracujemy oddzielnie. W naszym związku wystąpił pewien problem, dogadujemy się i kochamy, ale jeżeli chodzi o seks to raz w miesiącu i to jeszcze w jednej pozycji. Po 2 i pol roku związku dowiedziałem się, ze różowa jest aseksualna. Przez pierwszy rok to codziennie dochodziło do stosunku, nawet kilka razy dziennie w różnych pozycjach, a teraz tylko w jednej na szybko, bo ona tego nie potrzebuje... Kocham ja bardzo, ale niestety nie mogę myśleć o niczym innym niż o seksie, byłem u specjalisty, żeby to zmienić i czymś się zająć, ale uznał, ze w moim wieku wszystko jest okej. Różowy w ogóle nie chce iść do specjalisty ze swoim problemem, bo uważa, ze to jest normalne i ja jestem jakiś inny. Proponowałem jakieś zabawki, chociażby żele, ale na nic nie chce się dać namówić. Nie chce się z nią rozstawać, ale coraz częściej przeglądam oferty na roksie. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe07b1a35ed44000acde642
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: tyle, że jak jest aseksualna, to nie wyczarujesz, że będzie lubić seks. Miej to na uwadze przy swoich decyzjach. A twoje oczekiwania tak jakby uważać, że lesbijkę zaczną podniecać nagle penisy. Porozmawiaj z nią szczerze. Może pójdziecie na jakiś kompromis co do seksu z kim innym. Albo się zgodzi, albo wszystko się rozpadnie, albo ty będziesz wiecznie niezadowolony i niespełniony.
I po co komu taki zwiazek. Widocznie ona jest z Tobą dla jakiś swoich korzyści typu poczucie bezpieczeństwa, przyzwyczajenie ale nie widzi w Tobie miłości życia, obiektu pozadania. Patrz na czyny- nie słowa. Pewnie się rozstaniecie prędzej czy później bo czy wyobrażasz sobie taka resztę życia jak już szukasz na roksie? Nie sądzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qcrimson: nie musiała wcale o tym wiedzieć do tej pory. Jeżeli nigdy nie odczuwała popędu, to skąd miała wiedzieć, że nie jest to normą? Zazwyczaj nie widać na ulicy grzmocących się par.
Czyżby wulwodynia? Nie no, wcześniej chciała, teraz nie?
A spróbuj rano pogłaskać i nakręcić. Jeśli tego nie próbowałeś oczywiście. Jeżeli próbowałeś tego to... Nie wiem co dalej.