Wpis z mikrobloga

#feels #gry #pubg
Kumpel przegrał w drugiej rundzie z bialaczką, odszedł w pierwszy dzień świąt mając 34 lata, zostawiając żonę i 4-letnie dziecko. Kumpel z którym znałem się od dzieciaka.. poszedł w świat i wspólnie czas spędzaliśmy głównie grając w gry. Jakie to było #!$%@? uczucie kiedy spojrzałem wczoraj na jego nick na Steam i uświadomiłem sobie, że już nigdy nie zawoła na partyjkę w Pubg ()
  • 125
  • Odpowiedz
@Dominias: Jedyna opcja na skończenie z tą karuzelą #!$%@? zwaną życiem to przestać robić dzieci. Dopóki ludzie istnieją, to będą cierpieć. Nie ma człowieka = nie ma cierpienia. Moje dzieci nigdy nie będą biedne, głodne, ani chore. Dlaczego? Bo ich nie ma i nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 515
Jakie to było #!$%@? uczucie kiedy spojrzałem wczoraj na jego nick na Steam i uświadomiłem sobie, że już nigdy nie zawoła na partyjkę w Pubg ()


@Dominias: Znam ten ból. Mój przyjaciel z którym grałem we wszystkie gierki co się dało, zmarł ponad 3 lata temu a nadal wchodzę na jego profil od czasu do czasu żeby powspominać.
Krs90 - >Jakie to było #!$%@? uczucie kiedy spojrzałem wczoraj na jego nick na Steam ...

źródło: obraz_2023-12-26_131012688

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 5
@Dominias mój kumpel z csa od czasów 1.6 aż po połowe csgo z którym jeździłem na lany w pixele tworzyłem drużyny już też nigdy nie pojawi się na steam, wychuśtał się w domu w wieku 25 lat
  • Odpowiedz
  • 4
@Dominias to jest mega dziwne uczucie, kuzyn zmarł kilka miesięcy temu. No a przedwczoraj włączyłem pierwszy raz po 2 latach od śmierci ojca jego laptopa i dziwnie się zrobiło, jak się pokazał na moim Gadu-Gadu (GG utrzymywałem tylko dla ojca i kuzyna, bo to były jedyne komunikatory z których korzystali).
  • Odpowiedz
Jedyna opcja na skończenie z tą karuzelą #!$%@? zwaną życiem to przestać robić dzieci. Dopóki ludzie istnieją, to będą cierpieć. Nie ma człowieka = nie ma cierpienia. Moje dzieci nigdy nie będą biedne, głodne, ani chore. Dlaczego? Bo ich nie ma i nie będzie.


@PiersKurczaka: nie będą też nigdy szczęśliwe, zakochane, nie poznają uczucia ulgi po zdanym egzaminie, strzału endorfin przy pierwszym pocałunku, uczucia bezpieczeństwa przebudzając się we własnym łóżku kiedy
  • Odpowiedz