Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie w obecnych czasach można znaleźć jakąś normalną przedstawicielkę #rozowepaski w zakresie 18-23 r.ż.? inb4 kościół, biblioteka, klub szachowy i inne bzdetne porady.
Od początku byłem sceptyczny do #tinder, jednak ostatecznie go zainstalowałem - niby oferuje możliwość wyboru, ale pomijając fakt, że człowiek potraktowany jest jak produkt na półce w supermarkecie, którego można sobie wziąć do ręki, pooglądać, odłożyć z powrotem na miejsce i przejść do następnego, wybór ten jest dosyć pozorny.
Co trzecia kobieta na Tinderze nie ogranicza się wyłącznie do facetów (bi). Co chwilę napotykam tam na panie z filtrami ze snapa, z przekłutą przegrodą nosową, tunelami, tatuażami, nienaturalnymi brwiami od linijki, z cyckami na wierzchu, ze szpachlą na twarzy na grubość 2 cm, ze zdjęciem z flaszką wódki w ręku lub z jakimś alternatywkowym opisem, nie wspominając już o ośmiu gwiazdkach (wyznacznik niskiej inteligencji). Żadna nie napisze pierwsza, bo to niby rola faceta (o dziwo, same tradycjonalistki). Gdy już jednak napiszę pierwszy i zadam pytania o umiejętność gotowania, plany na przyszłość (kariera vs rodzina, bo wiadomo, że nie da pogodzić się obu), doświadczenia z poprzednich związków (nie przeszkadza mi, że miała kogoś w przeszłości - gorzej, jeśli traktowała go jak męża, a nie jak chłopaka [sypialnia]) - wtedy zaczyna się festiwal wymijających odpowiedzi lub feministycznego zacietrzewienia. Niedawno miałem parę rozmów, gdzie jedna pani kazała mi napisać za tydzień bo "możemy się poznać, oczywiście jeśli będę chciał, ale na dniach ma kolokwium i napięty grafik" (jeśli nie ma czasu na pisanie, to co dopiero na spotkania). Druga pani z kolei badała mnie, czy będę w przyszłości uległy i pozwolę jej ewentualnie zachować panieńskie nazwisko (sic; ot ciężki, emancypacyjny charakter, jak na różową).
O #badoo nawet nie wspominam - samotne madki i przedstawicielki niskiej klasy społecznej.
#randkujzwykopem #niebieskiepaski #zwiazki
  • 97
@octogen:
Bro na Tinder to raczej ciężko będzie ci znaleźć kogoś. Masz wygórowane wymagania.
Chciałbyś na Tinder z tego co widzę znaleźć dziewice. Szanuję to ale tam jest może jeden procent takich kobiet, które spełniają twoje wymagania. Z tego 1% odrzucisz połowę za wygląd.
Powodzenia bro.
@InterferonAlfa_STG Nie pisałem, że jestem w wyższej klasie społecznej i nigdy nie wartościuję ludzi pod kątem posiadanego majątku. Jednak zdjęcia profilowe, zrobione na rustykalnym tle kurnika, z lombroso'owskim wyrazem twarzy, mówią same za siebie.
@Kosancz Pisałem "inb4 kościół", nie mniej jednak dałeś upust swojemu zacietrzewieniu. Dla Ciebie to kura domowa, a dla mnie to kobieta, która poświęca się na rzecz własnej rodziny, a nie kogoś obcego, między innymi po to, aby należycie wychować własne potomstwo. Gdy matka i ojciec są w pracy, a dziecko ma klucz na szyi, pojawiają się nałogi i nastoletnie ciąże. Nawet z tym nie dealuj.
@octogen: w ktorej bys nie byl to idz tam gdzie sie gromadza ludzie z tej klasy i masz problem rozwiazany.

Do tego jak szukasz osob bardziej wartosciowych to podstaw na bardziej sportowe miejsca niz takie w ktorych sie konsumuje (alkohol, uzywki stosowne dla danej klasy)

Mowie Ci, najwiecej lasek w podanym wieku znajdziesz na lodowisku - czekamy na wymowke, ktora zaraz rzucisz dlaczego akurat na lodowisku poznawac lasek nie bedziesz (
dla mnie to kobieta, która poświęca się na rzecz własnej rodziny, a nie kogoś obcego, między innymi po to, aby należycie wychować własne potomstwo. Gdy matka i ojciec są w pracy, a dziecko ma klucz na szyi, pojawiają się nałogi i nastoletnie ciąże. Nawet z tym nie dealuj.


@octogen: po co mam dealowac, idz do kosciola, oazy, na impreze chrzescijanskich singli. Serio fajne wartosciowe laski tam przychodza, bylem kilka razy.

Chodzi o konkretny zestaw cech.


@octogen: To przecież juz @koroluk ci napisał, gdzie znajdziesz osoby z takim zestawem cech. Możesz też np zapisać się do Ordo Iuris, tam raczej nie będzie żadnych alternatywek, albo zapisz się na jakąś szlachetną paczkę czy inny wolontariat. Jestem pewny, że tam z większym prawdopodobieństwem spotkasz różową z porządanym zestawem cech, niż na tinderze czy w klubie.
@ubrany_leszcz Zdrowy rozsądek i doświadczenie życiowe. Przez wszystkie lata swojej edukacji, widziałem jak problematycznie zachowywali się moi rówieśnicy, których oboje rodziców pracowało, w porównaniu do tych, których matka była w domu; ot nie chciałbym aby moje potomstwo wpadło w ten negatywny schemat.