Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał skąd te 10/10 od recenzentów to polecam podcast z RockAlone2k i Borysem.

Boomerskie soyboye z darmowymi kartami graficznymi od producentów, którym możliwość romansu w grze zaślepiła wszystkie błędy i spieprzone systemy.

Borys: Jazda samochodem spieprzona?
Rock: HE NIE WIEM BO JA GŁÓWNIE CHODZĘ

Borys: Przechodnie nie mają AI?
Rock: HE HE NIE WIEM BO WYŁĄCZYŁEM PRZECHODNIÓW ABY SIĘ O NICH NIE POTYKAĆ.

Borys: Bugi podczas kolizji?
Rock: HE HE JA JEZDZE POWOLI I SIĘ NIE ZDERZAM Z NIKIM NIE WIEM

Borys: Minimapka nie skaluje się rozmiarowo co utrudnia nawigacje?
Rock: NO PRZECIEŻ MÓWIĘ, ŻE GŁÓWNIE CHODZĘ POWOLI HEHE

Borys: *MILION INNYCH BŁĘDÓW*
Rock: HEH ALE ROMANS I DZIEWCZYNKA NA CMENTARZU

Borys: Obiektywnie gra nie powinna nigdy zostać oceniona na 10/10
Rock: HE HE A MI SIĘ PODOBA 10/10, NIE INTERESUJE MNIE, ŻE SĄ BUGI I AI NIE ISTNIEJE. ROOOMANS!!

#cyberpunk2077 #ps4 #konsole #gry
Clefairy - Jakby ktoś się zastanawiał skąd te 10/10 od recenzentów to polecam podcast...

źródło: comment_1608289933kuvqK4c57A6bFywEw4umN3.jpg

Pobierz
  • 50
@Thorkill: pomijając to, że mapa się nie skaluje:

- auta jeżdżą tak, jakby im turbo/kompresor włączały się przy 3000 obrotów.
- gaz jest mało responsywny. Samochód rusza po dobrej sekundzie od naciśnięcia gazu, by po dwóch wyrwać z całej sily (punkt wyżej, tak jakbyś miał ujowo wyregulowane turbo w aucie)
- auta się ślizgają, motocykle są za mało skrętne. A jak skręcisz to zaczynasz się ślizgać. Podsterowność połączona z nadsterownością
-
@Thorkill: twoim zdaniem to wygląda dobrze? Motor jackiego robi 180kmh gdzie najbardziej sportowo wyglądające auto 200kmh wyjąc przy tym przeokrutnie niesatysfakcjonująco. Model jazdy z GTAV był tak przyjemny, że radość sprawiała sama jazda po mapie, w CP2077 to udręka, bo każde auto tak samo się ślizga. No, może ten Maluch nie, nieironicznie najprzyjemniejsze auto do jazdy