Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 4 lata z chlopakiem, ktory nie chce klasycznego seksu.

Jesteśmh z chłopakiem 4 lata, 2 lata mieszkamy a nie uprawialismy seksu klasycznego (nigdy). Obije jestesmy sobie pierwsi. Dosłownie dziewica i prawiczek. Mamy 23 lata. W czym problem?

On ie boi ciazy. Bralam tabletki przez poltorej roku (zdrowotnie) a on zawsze odwracal kota ogonem i nawet jak byla okazja to on nie chcial. Ogranicza sie do pettingh, zawsze tylko petiing. Raz na trzy tygodnie. Kiedys bylo czesciej, pozniej urodzila jego mloda kuzynkai sobie cos ubzdural, ze przez 3 miesiace wcale mnie nie dotykal.

Problem tylko, ze ja juz chyba mam lekki problem, bo nie czuje sie mokea gdy mnie dotyka nie wiem, moze to po tabletkach albo juz sama nastawiona jestem do tego, ze po ci mam byc mokea jak nic dalej nie bedzie.

Wszystko inne dziala w zwiazku, dogadujeny sie, ale on studiuje i boi sie ciazy. Zawsze wspomina, ze nie jest gotowy na dziecko wiec nie bedzie sie bawil w ojca. Prezerwatywy i tabletki, stosunek pezerywany nic mu nie mowi, bo twierdzi ze i tak wpadnie. Nie wiem moze ja przesadzam?

Moze seks klasyczny wcale nie jest taki super i ma racje ze lepiej jak zostaniemy przy pettingu? Powiedzcie mi, seks klasyczny jest lepszy niz petting? Cos trace?

Sama nie wiem, doradzcie cos.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdab5d235ed44000acddf8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie seks nie sprawia mu przyjemności. Znam to z autopsji, przytulanie ok, kontakt fizyczny ok, ale sam seks nie sprawia mi przyjemności, po prostu. Jakoś lodzik, seks analny, waginalny, nic. Wolę leżeć wtulony w kobietę, tulić ją, całować się, żyć z nią na co dzień, bawić się, podróżować, rozmawiać, wygłupiać się, wspólnie zasypiać i rano się budzić, ale samą czynność seksu mnie nie kręci

Jeżeli Ci przeszkadza brak seksu, pogadaj
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój boy pałuje Wiplera jak #!$%@? i to ukrywa przed Tobą, dlatego boi sie, że mu nie stanie jak przyjdzie do penetracji, co innego lodzik, bo to stymulacja tak samo jak trzepanie kapucyna, a do penetracji potrzeba własnej inicjatywy, z której Twój facet się wypstrykuje przy każdym biciu niemca po kasku.
M1: Miałam taką samą sytuację i staż, nawet wiek sie zgadza. Uciekaj :D zmieniłam chłopaka, zabezpieczamy się i jest super. Rozumiem czystość przedmałżeńska itd. Ale jeżeli podczas wspólnego mieszkania nie ma ochoty cię przelecieć, to albo jest gejem, albo mu się nie podobasz albo ma bardzo niskie libido i będzie cię to kiedyś męczyć. Wiesz jak ciężko znaleźć nowego chłopaka będą dziewicą? Każdy normalny ucieka, bo nie chce kłody w łóżku.