Wpis z mikrobloga

Pierwsza wizyta u lekarza, który prowadzi sterydziarzy za mną. Mówiłem mu wszystko co biorę, jaki mam trening, dietę etc. Wskazał wiele rzeczy, które robię źle:
- dawka teścia powyżej 350mg tygodniowo to głupota dla każdego, kto nie jest kulturystą.
- czas trwania cyklu do 6 miesięcy. Nie dłużej.
- HCG nie jest potrzebne w czasie trwania cyklu (czyt. do 6 miesięcy).
- jak już HCG podczas cyklu to 500iu co 3-4 dni.
- salbutamol na redukcji w małych dawach (do 16 mg dziennie) i tylko 4-5 razy w tygodniu, bo organizm się szybko przyzwyczaja i skuteczność spada.
- cardio po treningu siłowym trzeba robić zawsze min. 20 minut.
To był duży dysonans poznawczy dla mnie. Sam nie wiem teraz co robić. Lekarz bardzo oblegany przez sterydziarzy (nie muszę pisać dlaczego). Na wizytę trzeba czekać 5-6 miesięcy.
#sterydy #mikrokoksy
  • 86
@bst: hmm a u mnie co bym nie brał i w jakich konfiguracjach to mam w środku normy SHGB. Nawet jak na koniec kosmos DHT waliłem to nie spadało, tak samo jak teraz mi nie rośnie. Ale podejrzewam, że u mnie coś ekspresja genetyczna do metabolizowania, bo naturalnie miałem powyżej normy.
  • 0
@SonOfZeus dlatego je bierzemy jak bierzemy duzo testosteronu, żeby wykozystac duze dawki testosteronu. 2g tescia bez odpowiedniej ilosci androgenow jest bez sensu.
Sam testosteron brany dlugo nie obnizy shbg.
  • 0
@SonOfZeus jest redukowany do dht. Wszystko zalezy od dawek i jak dlugo sie jest na cyklu, jak dlugo ta sama dawka. I jest roznica czy jest to 600mg tyg czy 2000+. Plus kwestie osobnicze.
Organizm dazy do homeostazy, shbg jest jednym z mechanizmow regulacji.
@SonOfZeus: To nie moja teoria tylko taka jest rola bialka shbg. A co do Rembis, robi super przemiany, prowadzi tez platne kursy juz jakis czas. Czy widziales wysyp przemian ktore zrobily osoby ktore byly u niego na kursie? Inni trenerzy ktorych zawodnicy tez notuja super przemiany, tez prowadza kursy, wdziales zeby nagle Ci po kursach odnosili sukcesy? Bo ja nie. Widzisz, to co sie mowi na yt czy kursach, nawet platnych
@bst:
Ale sam nawet pisałeś, że SHBG zbijają pochodne dht takie jak master wino itp, to dlaczego tesc (powodujący tez wzrost DHT) ma go nie zbijać? To nie ma sensu.

Rębiś nie prowadził kursów w ciągu co najmniej ostatniego roku, wiem jak leci kilku jego zawodników i żadnej magii i odwrotności powszechnej wiedzy tam nie ma.
  • 0
@SonOfZeus bo testosteron jest konwertowany do dht za pomoca enzynu 5alfa-reduktorazy ktory jest enzymem nie przewidzianym dla dawek 10,30 razy wiekszych niz normatywnie.
Nie mowie o odwrotnosci wiedzy tylko o niepelnosc wiedzy.
Ale jak uwazasz ze testosteron wystarczy to nie ma problemu, praktykuj. Ja przy wiekszych dawkach uwazam ze pochodna dht jest konieczna zeby w pelni te dawki wykozystac.
- HCG nie jest potrzebne w czasie trwania cyklu (czyt. do 6 miesięcy).

- jak już HCG podczas cyklu to 500iu co 3-4 dni.


@matiimakaka: nie jest potrzebne a jak już to cały czas? e?

Pochwalisz się wynikami hormonów przed i po strzale z testa?