Wpis z mikrobloga

Pierwsza wizyta u lekarza, który prowadzi sterydziarzy za mną. Mówiłem mu wszystko co biorę, jaki mam trening, dietę etc. Wskazał wiele rzeczy, które robię źle:
- dawka teścia powyżej 350mg tygodniowo to głupota dla każdego, kto nie jest kulturystą.
- czas trwania cyklu do 6 miesięcy. Nie dłużej.
- HCG nie jest potrzebne w czasie trwania cyklu (czyt. do 6 miesięcy).
- jak już HCG podczas cyklu to 500iu co 3-4 dni.
- salbutamol na redukcji w małych dawach (do 16 mg dziennie) i tylko 4-5 razy w tygodniu, bo organizm się szybko przyzwyczaja i skuteczność spada.
- cardio po treningu siłowym trzeba robić zawsze min. 20 minut.
To był duży dysonans poznawczy dla mnie. Sam nie wiem teraz co robić. Lekarz bardzo oblegany przez sterydziarzy (nie muszę pisać dlaczego). Na wizytę trzeba czekać 5-6 miesięcy.
#sterydy #mikrokoksy
  • 86
  • 0
@matiimakaka tez znam w wawie lekarza od dopingu, obleganego przez cwiczacych celebrytow. Zalecenia w stylu prop sroda niedziela i symex 1 tab 1 raz w tyg (dla hrt)

Co do Twojego lekarza:
- dawka 350 solo max ma pewne uzasadnienie..
- 6 miesiecy bez hcg jak najbardziej rozsadnie
- lekarze endo prawie zawsze nie rozumieja co LH robi u faceta
- prawda i nie prawda, mozna leciec dlugo dlugo jak sie jednoczesnie
- dawka teścia powyżej 350mg tygodniowo to głupota dla każdego, kto nie jest kulturystą.


@matiimakaka: od razu mógł powiedzieć, że doping to głupota dla każdego, kto nie jest kulturystą, proszę 200zł do widzenia. Fajna porada, taka nie za przydatna.

HCG nie jest potrzebne w czasie trwania cyklu (czyt. do 6 miesięcy).


To niezły lekarz, który nie wie za co LH odpowiada

Twaróg z oliwą na kolacje też kazał jeść?
  • 0
@jajecznapasta lekarz mowil 350 tygodniowo, nie zabrania bic propa czesciej. I akurat testosteron to testosteron, estr nie robi roznicy. Troche jest inna dynamika podnoszenia shbg ale to sie ogarnia.

Jądra nie sa pobudzane przez testosteron..

HGH nie jest bezpiecznym srodkiem..

Cardio - patrz wyzej.

Niestety, nie znasz sie.