Wpis z mikrobloga

@Sheppard28: jesli masz zamiar traktowac dziecko jako podajnik od wody to faktycznie nie ma to sensu. To niezalezne byty, jeno tymczasowo pod czyjas ochrona i opieka. Jak mam z toba rozmawiac o obnizaniu jakosci zycia jesli ty na dzieci patrzysz z perspektywy swojego nosa? Jesli czegos z zalozenia oczekujesz od bombelka bo "zainwestowales" to kup bitcoina zamiast i hajtnij sie z mloda rosjank, bedzie od podawania wody i bedzie taniej. Bez
@Zgrywajac_twardziela: za dlugo misiu jestem na wypoku by byle obcy random mnie trigerowal ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta ty nie piszesz nic trigerujacygo tylko medrkujesz w materii o ktorej nie masz przecie pojecia XD
@Sandrinia: pod kazdym wpisem to jest jeden moze dwa komentarze, twojemu koledze wystarczy zwrocic uwage i juz sie zatyka, takI to wprawiony w boju internetowy wojownik xd.
Wycisgnij glowe z wlasnego zadka,
@barszczowo:

za dlugo misiu jestem na wypoku by byle obcy random mnie trigerowal ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta ty nie piszesz nic trigerujacygo tylko medrkujesz w materii o ktorej nie masz przecie pojecia XD


A jednak się triggerujesz za każdym razem i się ciskasz tu wylewając z siebie jad, LEL xD
Pojęcie z pewnością mam większe od Ciebie xD
Czuję że to argument typu "musisz posiadać dziecko