Wpis z mikrobloga

Jeśli narzekacie, że musieliście wstać rano do Januszexu tyrać za grosze to pomyślcie, że są ludzie, którzy muszą:

- nielegalnie zajmować nieruchomość w centrum Warszawy,
- katorżniczo organizować zbiórki w internecie żeby zebrać jakieś śmieszne kilkaset tysięcy złotych "na seks i jedzenie", a do tego odpowiadać na nienawistne wpisy osób które chcą rozliczeń,
- zatrzymywać dostawczaki i bić się z kierowcami,
- wyrywać wycieraczki z samochodów pozostawionych przypadkiem w miejscach nielegalnych zgromadzeń,
- rzucać balonami z wodą/moczem do policjantów i chwalić się tym w sieci,
- wymyślać bajki o wpychaniu pod tramwaj,
- być zwalnianym z aresztu dopiero po apelu mediów i lewicowych "autorytetów",
- spółkować z dwoma alternatywami, z czego jedna nie wie nawet czy jest dziewczynką.

A do tego wszystkiego znajdują jeszcze czas na walkę z patriarchatem, homofobią i faszystowskim reżimem! I kto ma gorzej?

#neuropa #bekazlewactwa #heheszki #stopbzdurom #januszex #lgbt #4konserwy #bekazpodludzi #polska
Pobierz
źródło: comment_1607941671UkFJLaA5j7YnfPVADWqhLL.jpg
  • 14
@Jegwan wieźli by się do roboty! Brakuje kierowców, spawaczy, magazynierów... #!$%@? mać! Jak może być normalnie w tym kraju, jak młodzi ludzie zajmują się takimi pierdołami, które nic nie wnoszą do życia publicznego... Ręce opadają
@Jegwan:
Dla mnie fascynującym jest to, że wykopowa neuropa nabiera wody w usta jak tylko trzeba ocenić jakoś ich działalność. Widać, na pierwszy rzut oka, że to jakieś społeczne męty, które szkodzą sprawie każdego uczciwego człowieka xD, ale neuropa jakoś nie może się zdobyć na odwagę, żeby publicznie na Wykopie im pocisnąć. A potem to mi cisną jakieś głupoty, że oni wcale nie są socjalistami. Nie wiem kim trzeba być, żeby
@Flypho: neuropa już dawno ustaliła, że Margot to agent Kaczyńskiego, oczywiście nasze szeregi zostały zinfiltrowane przez karakańskich trolii, więc trudno już nawet ustalić KTO jest neuropą. Ci z tęczowymi profilami są opłacani przez Nowogrodzką.
@aamk: Coś tam wnoszą, ale na pewno nic dobrego, wręcz przeciwnie.

@Flypho: i jedni i drudzy robią z siebie klaunów za pieniądze. Nie wtrącają się w swoje sprawy, bo pewnie sponsor jest ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)