Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które kupił preored Cyberpunk 2077: na jaką cholerę to zrobiliście?

Nigdy #!$%@? nie mogłem zrozumieć sensu kupowania preorderów. Przecież to, że kupicie wcześniej grę nie sprawi, że będziecie w nią szybciej grać. Tak czy siak musieliście czekać na premierę, więc co to za różnica, że zapłaciliście za grę kilka miesięcy temu, tydzień przed premierą czy dopiero w dniu premiery?

Jeszcze bym zrozumiał, gdyby preoredry były np z 20% tańsze, albo za wcześniejszy zakup dostalibyście jakieś sensowne bonusy do gry, jednak nie jakieś gówno w stylu legendarnej zbroi dla konia z Obliviona. Jednak z tego co się orientuje, to za preorder CP nie było żadnych sensownych bonusów, więc po #!$%@? to kupowaliście?

Mogliście poczekać na premierę, a fakt, że Redzi przesunęli ją trzy razy, w tym mieliśmy dwa nagłe przesunięcia z września na listopad i potem na grudzień, i że recenzenci dostali do ogrania wersję na PC mógł sprawić, że by się zapaliła Wam czerwona lampka, że z gierką może być coś nie tak i lepiej poczekać tydzień, jak inni zaczną ogrywać. Przecież i tak czekaliście na to 8 lat, więc ten dodatkowy tydzień nie zrobiłby Wam różnicy.

Dzięki temu moglibyście zobaczyć jak niedopracowany produkt wypuścili i moglibyście oszczędzić pieniądze i nerwy, a Redzi dostaliby nauczkę, jakby nie zwróciły im się koszta produkcji i marketingu, bo za mało osób kupiło grę.

No ale nie, preorder był już dostępny w 2019 roku - #!$%@?, muszę JUŻ zamówić, bo tak!
Recenzenci ocenili grę średnio na 90/100%? #!$%@? tam, że o dziwo dostali do oceny wersję PC, na pewno gra musi być dobra, muszę mieć koniecznie na czwartek, nie poczekam do poniedziałku i zobaczę co inni myślą o tej grze.

Dlatego wybaczcie, ale nie jest mi Was absolutnie żal, jeżeli kupiliście preordera lub w dniu premiery i się zawiedliście. Żal mi jest osób, które po prostu czekały sobie na tę grę licząc że będzie zajebisty, ale jednak były na tyle bystre, żeby tego nie kupować w dniu premiery, tylko poczekać na opinie innych i dopiero wtedy się rozczarowały, oraz osób które kupiły kolekcjonerki, no bo tutaj jednak nie było wyjścia, gdyż ich liczba jest mocno ograniczona i trzeba było szybko zamówić.

Zapamiętajcie raz na zawsze jedną podstawową rzecz: NIGDY NIE ZAMAWIAJCIE GIER PRZED PREMIERĄ!

#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace #xbox #ps4 #ps5
Pobierz maciorqa - Mam pytanie do osób, które kupił preored Cyberpunk 2077: na jaką cholerę t...
źródło: comment_1607869852wRF6yGAJUw3tvSfJq9t1xE.jpg
  • 41
@maciorqa: preordery są dobre bo zasilają wcześniej budżet studia - srodki mogą pozwolić na lepsza wydajność całej firmy (co w przypadku cdpr nie wypalilo) to że dla ciebie gównem jest przedmiot gratisowy - dla kogoś innego może mieć większą wartość... preorder tak samo jak zakupioną gre po premierze można zawsze zwrócić na steam? albo odstąpić od transakcji w dniu premiery zanim kurier zawita do naszych drzwi (ps)
@maciorqa: i tak najlepszą taktyką na kupowanie gier jest poczekanie przynajmniej miesiąca a najlepiej kilku, bo wtedy po pierwsze wiesz czy gra ci się będzie na 100% podobać, a po drugie większość bugów zostanie załatana ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i używki na olx będzie można tanio kupić
ale trzeba przyznać że jest pewien klimacik w tym, że masz wersję kolekcjonerską, przechodzisz grę bez spoilerów itd.