Wpis z mikrobloga

Tak chciałem tylko przypomnieć wszystkim, którzy mieszają z błotem CDPR i wynoszą pod niebiosa Rockstar , że „Kurłaaaa RDR tak piękny i bez bugow i optymalizacja”, jak w 2009 Rockstar #!$%@? maniane z GTA4 na PC. Jak po necie latały memy z #!$%@? Hitlerem, który nie może zagrać w to optymalizacyjne gówno na topowym sprzęcie. Jak proces instalacji tej paści zajmował pół dnia, łącznie z bugami w trakcie ładowania jakiegoś Rockstar Community, a jak już udało Ci się to odpalić, to grałeś z 5 FPS na sprzęcie, który mocno przekraczał „rekomendowane” konfiguracje. #cyberpunk2077 #rockstar #reddeadredemption
  • 53
  • Odpowiedz
@lebki: Co innego jak gra jest zajebista ale działa wolno, a co innego jak nawet nie ma połowy mechanik xD
Fizyka, AI, miasto, wszystko było cacy.
  • Odpowiedz
@kolegaBob najlepiej było jak wyjeżdżało się motocyklem z tego długiego tunelu (chyba tego co prowadził z drugiej na trzecią wyspę), grałem w IV na X360 i PC blisko po premierze i wszędzie była #!$%@?
  • Odpowiedz
@wladca_much: wydaje mi się ze kwestia tez tego ze rockstar już był na ugruntowanej pozycji, manhunt, bully, wszystkie gta, CDP w tej chwili jest studiem z w sumie jednym rozpoznawalnym tytułem, gdzie rockstarowi z takim dorobkiem społeczność mogła wybaczyć jedna wpadkę, tak cdp nie powinni sobie na takie coś pozwolić tworząc dopiero drugą tak poważna i rozwinięta produkcje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haryxd:

Ciekawe jak CDPR wyjdzie z tego i co nam zaprezentuje za powiedzmy 5 lat.

Za 5, to będą przekładali premierę 3 raz xD
  • Odpowiedz
@lebki: Dodam tylko, że GTA IV, 11 po tym jak ją zakupiłem, nadal "miewa liczne gorsze momenty" w bezproblemowym, płynnym działaniu na Ryzen 4800H, 16 GB RAM i GeForce GTX 1660 Ti.
#!$%@?ąc od tego ta gra jest nudnawa i ma brzydki, nieczytelny styl graficzny.
  • Odpowiedz
@wladca_much: W sumie, ciężko o obiektywną opinie. Słyszałem, że fakt buggi i glitche są, ale gra kozak. Też są opinie jak Twoja, że buggi i gra do dupy. Jak to w końcu jest, jest jednak ta rewolucyjność jeśli chodzi o takie trochę łączenie GTA ze światem RPG i może trochę przygodówką?
  • Odpowiedz
@lebki: fanboje podaja przyklad gry sprzed kilkunastu lat, ktora koniec koncow okazala sie jednym z lepszych gta singlowo, by bronic gry, ktora w sumie nie ma zadnych wiekszych zalet poki co xD
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: a jakie masz podstawy, by sadzic ze ta gra bedzie arcydzielem? XD
Ta gra na razie niczym nie zacheca, do tego cd pr jeszcze nie ma zadnej bdb gry na koncie, wiec skad by mieli nagle taka wyczarowac z cyberpunka? XD
  • Odpowiedz
@janabanana: @lebki: grało się na xboxie 360 którego specjalnie kupiłem dla GTA IV i grałem na telewizorze CRT i miałem #!$%@? że na konsolach też były problemy bo takiej fizyki i zachowania NPCów nie było nigdzie, w nieskończoność prowokowałem przechodniów przy policjantach by patrzeć jak ich aresztują, układałem po kolei samochody by spowodować łanców wybuchów, spędzone godziny na pryskaniu przechodniów wodą z wozu strażackiego, to była ostatnia gra w której
  • Odpowiedz