Wpis z mikrobloga

@nie_tak_szybko: przede wszystkim nie wstydź się korzystać z poradników na początku. Ja zacząłem od Bloodborna i za pierwszym razem od gry się odbiłem. Grałem po swojemu nie zaglądając nigdzie i nie czytając jak mam grać i szło mi ciężko. Później kolega mi wytłumaczył co robiłem źle, zacząłem raz jeszcze i kompletnie inna rozgrywka, o wiele przyjemniej się grało i o wiele szybszy postęp robiłem
@nie_tak_szybko: to co powiedział @ Cinkito tak, ale tylko jeśli chodzi o ewentualne mechaniki (np jak działa ulepszanie, czy o co chodzi ze statami) Odkrywanie gry, błądząc jak dziecko we mgle, to własnie dla mnie jest souslike
Gra wcale nie jest taka trudna, jeśli gra się w nią rozważnie (mówię tu o DSach, w inne nie miałem okazji)
@nie_tak_szybko mając ograne BB oraz soulsy polecam zacząć od bloodborne. Łatwiej się przestawić z dynamicznej gry na wolniejszą. Ja zacząłem od soulsow stylem miecz-tarcza i później mechanika premiowania agresywnej gry w bloodborne była dla mnie bardzo trudna do przełknięcia