Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiezyc_w_siatce: :D Może i...
...ale odkąd pracuję zdalnie, to regularnie znajduję awizo. I nie nie chodzi o przesyłki nierejestrowane. Uczciwie paczka wysłana, a cwaniako. się targać nie chce. Więc zawsze zakładam najgorsze.
  • Odpowiedz
No DPD to faktycznie jedna z gorszych firm transportowych. Ja sie nauczylem od nich nie zamawiac. Nie ma innej formy dostawy? Cyk, inny sklep. Wole nawet zaplacic kilka zlociszy wiecej niz sie z nimi uzerac.

A te wasze skargi to sa smieszne xD Tylko piniondz dziala w tym swiecie. I przemoc.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: nie no, wiadomo awizo to #!$%@?
ale wtedy była o tyle beka bo wszyscy przychodzili z tym awizem do żabki i żabka mówiła że nie ma i żeby iśc na pocztę
bo ona nie miała gdzie tego trzymać. coś było że jakaś firma zamówiła dużo dużych paczek i zajęło jej cały składzik czy tam miejsce do trzymania.
potem jak rozmawiałem z kurierem to też był zły bo wszyscy mieli
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: DPD to najgorsza firma kurierska ever... kiedyś paczke którą mieli mi dostarczyć do domu zostawili sobie na punkcie odbioru na drugim końcu miasta... po #!$%@? i reklamacji przywiezli mi ją do punktu odbioru w mojej dzielnicy... odebrałem i złożyłem reklamacje po czym dowiedziałem sie ze i tak mają ją w dupie bo odbiorca nie jest dla nich stroną.
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: #!$%@?ć #!$%@? DPD z całej #!$%@?, największe gówno kurierskie w Polsce. Kurierzy nie odbierają, codziennie sobie przesuwają dostarczenie paczki, bo to "odbiorca niedostępny", "uzgodniono przesunięcie terminu". Nosz #!$%@? ale z kim, bo nie ze mną (°° I jeszcze na sam koniec mówi żebyś zszedł po paczkę i #!$%@? nie masz wyboru, bo Ci #!$%@? ją odwiezie do punktu. HA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vel_Makarena: zgodnie z regulaminem paczka jest pod pierwsze drzwi. Jak masz bramę na osiedlu to pod bramę idziesz. A to że kurierzy sami chodzą bo mniej czasu niz czekanie to inna sprawa :p

@Acri: Gdy masz podany dokładny adres mieszkania to pierwszymi drzwiami tego adresu są drzwi tego mieszkania.
To co opisujesz ma jedynie zastosowanie w domu gdzie masz ogrodzenie i bramkę wejściową. Tu kurier nie musi ci
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: w sumie bardzo rzadko coś zamawiam do domu kurierem, praktycznie zawsze do pracy, ale na pracy zdalnej raz zamówiłem przesyłkę i gość mi przez domofon powiedział, że nie mogą wchodzić do klientów i żebym zszedł po paczkę. Było to coś małego, także też nie chodziło o to, że nie chciało mu się tego targać na 3 piętro. Parę razy jak wychodziłem z klatki to też widziałem, że kurier czeka
  • Odpowiedz
@MariuszMickiewicz: @Madkapolka: U mnie było tak samo, trzeba wyjść do nich na zewnątrz i to już od początku tego cyrku, do tego #dpd kurier niezwykle chamski jeden i drugi, akcje typu kłamstwa odnośnie godziny dostawy czy że paczka została dostarczona, złożone dwie skargi, odpowiedź każda po miesiącu, dało to kompletnie tyle co nic. Już z ich usług nie korzystam i trzymam kciuki że pójdą na dno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Madkapolka: no ale jak piszą to w regulaminie DPD jest pod pierwsze drzwi, czyli kurier nie musi. Ja pamietam jak mnie wpieniało, jak ktoś mieszkał na totalnym zadupiu, a jeszcze skrzynkę na listy dawał przy swoich drzwiach wejściowych.
  • Odpowiedz
  • 0
Na moim rejonie DPD jest najlepsza firma kurierską Zawsze na czas, zawsze dostaje powiadomienie i numer bezpośrednio do kuriera. Kurier zazwyczaj dzwoni z pytaniem czy jestem w domu a jak nie ma to czy jest możliwość zostawienia u sąsiada.

Ja polecam.
  • Odpowiedz