Wpis z mikrobloga

Jak się okazało moim skrytym Mikołajem jest @obci - naczelny tramwajarz wykopu.

Oprócz listu, który jest objęty tajemnicą korespondencji w paczce były jeszcze inne przyjemne rzeczy.
Piwerko, które skonsumowałem od razu razem z Krulem.
Ptasie mleczko, które zjem niezwłocznie.
Przechodzimy do clou całej paki - Ferrari na którego utrzymanie mnie stać ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i jakaś dziwna czarna podkładka pod kufel. Strasznie duża. To chyba na imprezy dla większej ilości osób. "Ciemna strona księżyca" Tak naprawdę nie ma ciemnej strony księżyca. Właściwie cały jest ciemny. PDK


Dziękuję @obci za tę paczkę. Emocje z otwierania prezentu od obcego człowieka są niesamowite. Co trafię? Rzodkiew? Cegłę? Kupę w paczkomacie? Na szczęście wszystkie te obawy okazały się chybione, zaś zawartość paczki trafiona w punkt.
Życzę Ci, byś miał równie interesującą i cieszącą pakę (bo na pewno nie dostaniesz lepszej ()).
I również wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

#wykopaka #pokapake
x.....w - Jak się okazało moim skrytym Mikołajem jest @obci - naczelny tramwajarz wyk...
  • 11
Życzę byś nie trafił na taki atak chmielu jaki ja raz w Tesco, o smaku plastiku ( ͡° ʖ̯ ͡°


@nosacz_ninja: w słońcu musiał stać pewnie... najgorzej. My tak kiedyś zostawiliśmy piwo na meblościance w upalny dzień i zachodzące słońce je gotowało :< najgorzej