Wpis z mikrobloga

@Precypitat: Typowy argument z Hitlerem. Lubisz psy ? A wiesz, kto jeszcze lubił psy? HITLER. Szczepionka, jest dobrze przebadana, na 50k osób zaczepionych zmarła jedna. Szury oprócz tego, że nie znają się na biologii, to jeszcze nie ogarniają matematyki. Policzcie sobie, ile osób umrze jeśli dalej wirus będzie się rozprzestrzeniał? A ile osób umrze przez czynniki około covidowe, zapchane szpitale, utracone prace itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kojner: hitler jak hitler, wiesz to teraz stały trend-

wprowadzamy szczepionki ratujące życie- jak doktor mengele!

Ulice powinny bardziej uwzględniać potrzeby ludzi- a kierowców odczlowieczacie, jak nazisci!

Uważam że państwo powinno pobierać podatki i zapewniać zaspokojenie pewnych potrzeb społeczeństwa- jak komuniści, ja sie z tym nie zgadzam pewnie chcielibyscie mi wyrywac paznokciei torturowac mnie!

#!$%@?, no nie zmyslam, mniej więcej takie w wydźwięku rozmowy odbywalem na mirko. i pomijam skrajny debilizm
@kojner: fajnie ze szczepionka nie zabija, Zięby też byś bronił bo witamina C nie zabija? Mowimy o wirusie który można przechorować kilka razy i dalej być zagrożony, o wirusie na który nie mamy nawet skutecznych testów, szczególnie badając kogoś kto go przeszedł ale juz nie jest zarazony. Szczepionka na grypę nigdy nie działała i teraz mamy prawo twierdzić że szczepionka na covid również nie zadziała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@YodaMonster: szkoda że to co napisałes powyzej to prawie w 100% klamstwo. To nie jest sceptycyzm, to jawne mijanie sie z rzeczywistością. Sklamales o skutecznych testach (mamy pcry, mamy antygenowe), sklamales o wielokrotnym przechorowaniu ( na swiecie jest mniej niz bodajze 10 przypadkow ponownych zachorowan), sklamales o niedzialajacych szczepionkach na grype, ktore co roku działają i chronią ludzi, zreszta porównanie grypy do covidu, jak to sa dwie rozne rodziny wirusów to