Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#tinder #badoo #p0lka #redpill #zwiazki

Ej, a co złego w sumie jest w tym że laska która poznaliscie ma dziecko? Miała się hajtać tylko ze względu na dziecko? Już tak kiedyś było i kończyło się patusiarskimi rodzinami.
Na przykład mój dziadek był przysposobiony przez ojczyma jako pół sierota wojenna. No i mój kumpel samotnie wychowuje dziecko, a poznał niedawno dziewczynę której to nie przeszkadza. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobiła wam też dziecko, najlepiej po ślubie, jeśli aż tak zależy wam na przekazaniu genów.

Rozumiem jeszcze jakby kobiety samotnie były roszczeniowe wobec was ale w większości przypadków tak nie jest, nawet patrząc na to co wstawiacie. Nie chcecie się z taką wiązać to wam pisze że ok, nie dogadamy się.

Zresztą adopcja znana jest od starożytności. Rozumiem jakby kobieta się nie szanowała, ale nie oszukujmy się, większość facetów też się nie szanuje ale ma tę możliwość olania dzieciaka. A nie każda kobieta z dzieckiem musi być puszczalska, mogła faktycznie kogoś kochać, być w związku, ale facet się ulotnił. Albo po prostu im nie wyszło. Mogli poczekać do ślubu, ale cóż, niech ten co jest bez grzechu pierwszy rzuci kamieniem.

Podobnie mam z dziewczynami z tzw. daddy issues. #przegryw często narzeka jak to mu rodzina piekło zgotowała, ale zamiast wstawić się za taką dziewczyną, to tylko wyśmiewa laskę która ewidentnie zrobi wszystko dla męskiej aprobaty, zupełnie pomijając przyczynę tego, czyli #!$%@? i/lub zaniedbującego ojca.
A jeszcze gorsi są ci od tekstów, pochwalających wykorzystywanie takich dziewczyn.

Taguje jeszcze #cuckold bo zaraz ktoś mnie tak nazwie, a ja po prostu coraz bardziej zamykam się w moim katolickim konserwatyzmie.

I szacun dla Bednarka, mógł olać tę laskę, ale najwidoczniej ją kocha. Szansa, że może go wykorzystywać jest, ale jak na nią patrzę to nie miałaby problemu znaleźć sobie faceta, nawet dzianego.
  • 45
@piupiulaserem: nawet nie chce mi się tego czytać:
- dbanie i łożenie na guwniaka, który nie przedłuży twoich genów,
- nie wiadomo czy będzie chciała twoje jeśli ci na tym zależy,
- ZAWSZE będziesz u niej najwyżej na drugim miejscu,
- przeważnie szukają bankomatu, który zapewni bezpieczeństwo wychowania bombelka po tym jak chad zostawia,
- z jakiegoś powodu chad zostawia...,
- możliwe że wróci, będzie się kręcić wokół dzieciaka, niepotrzebny stres