Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#tinder #badoo #p0lka #redpill #zwiazki

Ej, a co złego w sumie jest w tym że laska która poznaliscie ma dziecko? Miała się hajtać tylko ze względu na dziecko? Już tak kiedyś było i kończyło się patusiarskimi rodzinami.
Na przykład mój dziadek był przysposobiony przez ojczyma jako pół sierota wojenna. No i mój kumpel samotnie wychowuje dziecko, a poznał niedawno dziewczynę której to nie przeszkadza. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobiła wam też dziecko, najlepiej po ślubie, jeśli aż tak zależy wam na przekazaniu genów.

Rozumiem jeszcze jakby kobiety samotnie były roszczeniowe wobec was ale w większości przypadków tak nie jest, nawet patrząc na to co wstawiacie. Nie chcecie się z taką wiązać to wam pisze że ok, nie dogadamy się.

Zresztą adopcja znana jest od starożytności. Rozumiem jakby kobieta się nie szanowała, ale nie oszukujmy się, większość facetów też się nie szanuje ale ma tę możliwość olania dzieciaka. A nie każda kobieta z dzieckiem musi być puszczalska, mogła faktycznie kogoś kochać, być w związku, ale facet się ulotnił. Albo po prostu im nie wyszło. Mogli poczekać do ślubu, ale cóż, niech ten co jest bez grzechu pierwszy rzuci kamieniem.

Podobnie mam z dziewczynami z tzw. daddy issues. #przegryw często narzeka jak to mu rodzina piekło zgotowała, ale zamiast wstawić się za taką dziewczyną, to tylko wyśmiewa laskę która ewidentnie zrobi wszystko dla męskiej aprobaty, zupełnie pomijając przyczynę tego, czyli #!$%@? i/lub zaniedbującego ojca.
A jeszcze gorsi są ci od tekstów, pochwalających wykorzystywanie takich dziewczyn.

Taguje jeszcze #cuckold bo zaraz ktoś mnie tak nazwie, a ja po prostu coraz bardziej zamykam się w moim katolickim konserwatyzmie.

I szacun dla Bednarka, mógł olać tę laskę, ale najwidoczniej ją kocha. Szansa, że może go wykorzystywać jest, ale jak na nią patrzę to nie miałaby problemu znaleźć sobie faceta, nawet dzianego.
  • 45
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Napster123: jeśli ma jedno dziecko to może, przy większej ilości to się nieco bardziej rozmywa.
No i nie powinna tak być. Tym pierwszym dla żony zawsze powinien być mąż i Vice versa. Przynajmniej według KK. Problem w tym żeby kobieta znalazła odpowiedni materiał na męża.
@piupiulaserem: Tym Bednarkiem rozwaliles system. Szacun za to, ze jest frajerem i dal sie zrobic w bambuko? On przeciez byl z ta laska i ona dopiero potem zaliczyla wpadke a nie to, ze on ja juz poznal z dzieckiem. Tak dokladniej to on z nia byl a ona odwalala jak kazda dupa i robila sobie z nim tak zwane "przerwy" w zwiazku bo niezdecydowana bo nie wie czy go kocha itd.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamil-tika: meh, co do Bednarka wciąż nie mamy wszystkich danych. Ja na przykład nie wiem czy odwalała maniane z przerwami, czy po prostu ze sobą zerwali. Z tego co pamiętam nie byli ze sobą kawał czasu.

@Kr9xland: przecież to jest jakiś starożytny archaizm. Zresztą jak ktoś się z taką kobietą zwiąże to najprawdopodobniej się z nią także rozmnoży. Stygmatyzacja związków nie sakramentalnych na propsie, bo po kto jest bez winy,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VjakW: no ja, jeśli będzie mnie stać, poza swoimi, chciałbym kiedyś adoptować jeszcze, jak w rodzinie zastępczej. Inna sprawa, że kwestie adopcji dzieci w PL to jakiś koszmar. Wiem bo mój wujek z ciocią nie mogą mieć swoich.
@Kr9xland: przecież to jest jakiś starożytny archaizm. Zresztą jak ktoś się z taką kobietą zwiąże to najprawdopodobniej się z nią także rozmnoży.


Zawsze można związać się z kobietą bez dziecka ¯_(ツ)_/¯ ja ci tylko powiedziałem skąd się bierze niechęć do samotnych matek. Z natury facetów a nie z kultury.
@piupiulaserem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: albo że po prostu się nie zabezpieczyła. A przeciwnikami kondomów zazwyczaj są faceci bo jak śpiewał słynny bard "jak kondomów nie nosze, to są fiuta kalosze". Bardzo często jest tak, że jak młodzi ludzie zrobią dziecko to facetowi się łatwiej wykpić. Alimenty może i płaci, ale dzieckiem się nie zajmuje. Ale piszę że swojego doświadczenia. Zresztą nie ogarnięta osoba ma prawo się ogarnąć.
@piupiulaserem może za młody jestem żeby tu pisać ale mnie do dzieci nie ciągnie, a jeśli laska w moim wieku ma już dziecko to znaczy że nie jest zbyt ogarnieta


Kobieta nie ma czasu czekać na faceta jej okres płodności największej to 18-25 zagar biologiczny jej nieźle zapier$&@)@. My faceci mamy tutaj łatwiej mamy czas na rozwój zabawę sielanka
@piupiulaserem: Chodziło mi, że nie przetłumaczysz tym, którzy twierdzą, że jak kobieta ma dziecko z innym to już masakra i do niczego się nie nadaje, bo nie ich geny. Ich prawo. Ale jak najbardziej rozumiem, że mozna chciaeć adoptować dzieci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kr9xland: z natury to pladrujemy, gwalcimy i sramy pod siebie. Po to jest kultura i religia aby tworzyć zaawansowane cywilizacje i wynieść się ponad zwierzęce instynkty. Ale rozumiem o czym mówisz, nawet się zgadzam, ale odrzucam takie wartości. I smuci mnie, że wyrzucamy na śmietnik historii osiągnięcia kulturowe.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piupiulaserem: Chodziło mi, że nie przetłumaczysz tym, którzy twierdzą, że jak kobieta ma dziecko z innym to już masakra i do niczego się nie nadaje, bo nie ich geny. Ich prawo. Ale jak najbardziej rozumiem, że mozna chciaeć adoptować dzieci

@VjakW: ale to jakieś zezwierzęcenie jest.
@Kr9xland: Chyba trochę przesadziłeś z tym 18-25. To chyba było jakies 100 lat temu. Teraz to jest przeciągnięte nawet do 40. Można mieć dziecko w sposób zupełnie naturalny.. Problemy się pojawiają się jesli kobieta się faszerowała antykoncepcją hormonalną przez lata. Bo to rozwala system
@Kr9xland: Ja tylko stwierdzam, że jeśli chodzi o płodność to przesadziłeś. A co wolisz to już Twoja sprawa


@VjakW
W sumie w ujęciu płodność miałem na myśli atrakcyjność mój błąd wybacz.
Chodź ryzyko powikłań rośnie z każdym rokiem kobiety i obciążenie dla organizmu większe