Wpis z mikrobloga

@chalvaman: pytasz czy rodziła naturalnie jak tak to uciekać bo #!$%@? #!$%@? a jeśli nie to można wykorzystać to że ona chce kogoś wykorzystać,umówić się przelecieć i uciekać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
pytasz czy rodziła naturalnie jak tak to uciekać bo #!$%@? #!$%@? a jeśli nie to można wykorzystać to że ona chce kogoś wykorzystać,umówić się przelecieć i uciekać :)


Romantyk xd
  • Odpowiedz
Początkowo ukrywała, musiałem kierunkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chalvaman: Skoro to takie istotne mogłeś zapytać wprost ¯\(ツ)_/¯

takie rzeczy powinna mieć w profilu, to według mnie najważniejsza rzecz w sekcji „o sobie”


@kubinho666: Równie dobrze samemu można napisać, że nie interesują Cię kobiety z dziećmi¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 23
@chalvaman mi kiedyś laska powiedziała że ma karmelowego gówniaka po 3 miesiącach randek

Stwierdziła, że jak ją polubię to dziecko też zaakceptuje xD

Nie xD
  • Odpowiedz
  • 18
@chalvaman to jeszcze nic xD

Spotykałem się z laska też z miesiąc, może dwa i normalnie bym ją olał już bo tylko było takie buzi buzi i łapanie za rękę

Ale laska zajebiscie oczytana, wykształcona, mnóstwo tematów do rozmów i tylko deksu brakowało... Z wyglądu mocne 8/10 a styl taka szara myszka. Cudo. I spoko szanuje, skoro jest taka, że ma zasady to też jakby czułem że jak już mi zaufa na
  • Odpowiedz
  • 4
@Sprus ty akurat nie, ale ile było takich co chcialo dziewice i jak sie zakochali to zmieniali spiewke "ze trzech partnerow do 30tki to prawie nic i to porzadna dziewczyna", albo kobiet ktore sie zarzekaly, że nigdy slubu, dzieci i tylko kariera a pozniej gotowały temu jedynemu Misiowi trzydaniowe obiadki? Jeśli nam na kims zalezy zaczynamy przymykac oko na pewne rzeczy, ktore wczesniej nam przeszkadzały. Po prostu kazdy ma swoj wlasny punkt,
  • Odpowiedz