Wpis z mikrobloga

@01ab: @Thexil: Ja jestem z nim od niedawna. Jeszcze nie wiem, jak się będzie żyło. Wiadomo, że z obcym bombelkiem zawsze mogą być problemy...który ma 14 msc, swoją drogą. Tego się obawiam. No, ale pożyjemy, zobaczymy xD
Zrobiłam dla niego wyjątek, nie chciałam nigdy faceta z dzieckiem. Obym nie żałowała.
@pierogu: Byłam kilka miesięcy z dzieciatym facetem. Mój co prawda szybko mi powiedział i weszłam w to świadomie. To bardzo zależy od tego jak to jest poukładane, z kim dziecko mieszka i o odległości. U nas to było kosmiczne zagmatwanie bo ja mieszkałam 250km od niego a jego dzieci drugie tyle w inna stronę. I nie dało się tego na dłuższa metę pogodzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pierogu: będzie gites. Mam znajomą która też tak wylądowała i z tego co ona mówiła to najważniejsze by nie starać się na siłę zastąpić dziecku matki a będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także 3mam kciuki mirabela, szczęścia tam :) rózgi dzieciakowi tylko nie kupuj xd
@Sprus: nie mialam na myslo tego zeby cie obrazic, mowie raczej w tym kontekscie ze twoje spierd... prowadzi do tego ze podswiadomie wyszukijesz takich patologii. Troche na zasadzie, jak przrgrywy spermia do lasek z insta, czy innych 10/10, a pozniej sie dziwia ze te ich wykozystuja w ten czy inny sposob.