Wpis z mikrobloga

@Ballabird: ale mnie skreca jak cos takiego widze, ja kupilem dzieciakom 10 Super zings (to takie male figurki) za 40 zl i co jakis czas dawalem im po jednej. Syn wylosował Zingsa, ktory jest Ultra rare. Spawdzam na allegro ile stoi, byly wtedy po 250 zl. Mowi mu, ze taki zings jest sporo wart i czy chce go sprzedac i sobie kupic za te pieniadze cos innego. On, ze nie
  • Odpowiedz
@biialas: była żona mojego szwagra sprzedawała na allegro ubrania czy zabawki, które dostawała od niego ich córka. Córka po rozwodzie mieszka z matką. Także tego, takich gigantek nie brakuje...
  • Odpowiedz
matka uzgodniła z wujkiem i dlatego sprzedaje

Dlatego sprzedaje zestaw za 3k retail za 1150zł?Przeciez pierdzielicie farmazony niektórzy nawet nie sprawdzając podstawowych informacji żeby historyjka była prawdopodobna
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko to mnie obchodzi, że mąż mojej siostry ma zupełnie inne zainteresowania i nie potrafi a nawet nie próbuje rozwijać pasji swoich synów czy uczyć ich czegoś nowego, chłopcy sami dzwonią do mnie i gadamy sporo.
Kawalerke dostałem w spadku, pójdzie dalej w rodzinę. Nie musisz mi wierzyc w żadne moje słowo, to jest tylko internet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ballabird jaka ci*a głupia! Jak bym widział swoją siostrunie (madka 500 plus) . Damian dej bo u Nimca robisz to mosz. Kupiłem siostrzenciom xboxa z serii fortnite i tez wylądował na sprzedaż, zrobiłem inbę przy całej rodzinie na święta i #!$%@?, ja najgorszy xD więc założyłem chłopakom lokaty i na osiemnastkę dostaną porządny hajs którym sami będą zarządzać. #!$%@?, znów się #!$%@?łem.

@DamianooTrucker: wszystko spoko, ale lokaty teraz to
  • Odpowiedz
@Ballabird: Lol, z jednej strony #!$%@? że sprzedaje prezent ale może dzieciaki nie są fanatykami LEGO albo uniwersum Star Wars a skoro jest z jakichś względów kolekcjonerski to lepiej sprzedać i kupić sobie wiaderko Lego Creator którym dzieciak faktycznie może się bawić. Ja nigdy nienawidziłem bawić się zestawami że ułożyć i odłożyć na półkę, wszystkie klocki u mnie to był jeden wielki mienszoj w pudełku po telewizorze z którego budowałem
  • Odpowiedz
@Czeski-: Ja to wogóle nie rozumiem tego hype na kolekcjonowanie zestawów lego, przez takich dzbanów robi się ze zwykłych zabawek jakieś niewiadomo co. #!$%@?, to są zwykłe klocki, kawałki plastiku do #!$%@? żeby dzieciaki miały się czym bawić a nie inwestycja xD
  • Odpowiedz
@Ballabird: Zawsze mi żal dupe ściska jak ktoś sprzedaje kolekcje odziedziczone po kimś lub będące pamiątkami rodzinnymi... Nie raz widziałem pamiątki rodzinne będące od pokoleń w rodzinie będące sprzedane za bezcen zaraz po odziedziczeniu.
I tak, wiem, każdy może sobie robić co chce z jego własnością, oczywiście. Jednak nie da się ukryć, że gdy ktoś sprzedaje pamiątkę rodzinną to traci ona bezpowrotnie część swojej wartości. Bo zupełnie czymś innym jest
  • Odpowiedz