Wpis z mikrobloga

@Ballabird: a co cie to obchodzi?
gowniana zabawka za abstrakcyjne piniondze, sprzeda i kupi dzieciakowi ps5 na przykład :p

albo jedzenie, albo cokolwiek :p

a już skrajnie skuur&^%m jest samosąd do któego nawołujesz innych idiotów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kunowitz: bądź dobrym człowiekiem i nie #!$%@? się ze swoją moralnością w życie innych

z perspektywy czasu gdybym dostał jakieś drogie lego czy coś to też bym #!$%@?ł i kupił zwykłe bo i tak mam/miałem to w siurku

btw mam/miałem? pudło po drukarce pełne lego i nie ma żadnej tam opony

  • Odpowiedz
Tak od samego początku to głupotą jest dawanie dzieciom coś co jest kolekcjonerskie


@ludzik: Szczególnie kolekcjonerskiej... zabawki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyobraźmy sobie taką sytuację - dzieciaki dostają taki zestaw. Nawet jeśli nie są fanami Lego i nie mają bladego pojęcia o uniwersum Tolkiena, to i tak podjara level max, bo tu srogi statek, tu jakaś maszyna, że można strzelać, łuki, miecze, topory, jakieś pułapki, zapadnie...
  • Odpowiedz
@Kotniepies: Gdzie ja nawołuje do samosądu? Zamazałem dane osobowe laski. Wpis na mirko wrzuciłem jak post został już skasowany. Napisałem tylko, że mnie to #!$%@?ło, bo mnie to #!$%@?ło! I jak widać nie tylko mnie
  • Odpowiedz
@Ballabird:
No to niezła cebula xD
Nawet jeśli przypadkiem było tak, że dzieciakowi prezent się nie spodobał i stąd ta oferta, to mogła po prostu nie pisać o przyczynach wystawienia klocków na sprzedaż. I już byłby spokój...
  • Odpowiedz
Gdzie ja nawołuje do samosądu? Zamazałem dane osobowe laski. Wpis na mirko wrzuciłem jak post został już skasowany. Napisałem tylko, że mnie to #!$%@?ło, bo mnie to #!$%@?ło! I jak widać nie tylko mnie


@Ballabird: no to poczytaj komentarze "inteligencie"
  • Odpowiedz
Oburzenie rozumiem, ale w sumie dziecku mogło rzeczywiście się to nie podobać i wolało coś innego, jak już ktoś zasugeruowal. Niemniej, babka jebnięta,, że tak otwarcie pisze i całej sytuacji XD tym bardziej ignorantka, bo gdyby nawet to zakopała w szafie i sprzedała za parę lat, albo dzieciak sam by zrobił za kilkanaście, pewnie dostaliby większą suma niż cena, która zapłacił nieszczęsny wujek xD
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol jak wyżej. Chłopaki dostali to, co mieli obiecane za wyniki.

Co roku z nimi ustalam jakąś poprzeczkę i jak jej dosięgną badz przeskoczą to dostają to na co mają ochotę. Oczywiście umowa jest taka, że nie mogą zawalać swoich zajęć i obowiązków dla gier itp.

Padło na Xbox fortnite i kupę gadżetów z tym związanych. wydałem na to ok 1k€.


@DamianooTrucker:
Acha, czyli NIE ustaliłeś tego prezentu
  • Odpowiedz