Wpis z mikrobloga

@asmodeus666: Właśnie to mnie najbardziej ztriggerowalo. Jakbym dał moim siostrzeńcom prezent, który pochodzi z mojej kolekcji a potem zobaczył, że wylądował na grupce ze sprzedażą klocków to zrobiliby mi się zwyczajnie #!$%@?. Co za problem powiedzieć, że dzieciakom nie siadł prezent i oddać, albo wymienić na inny? Serio trzeba od razu to opychać?
  • Odpowiedz
@oszty: Podobnie to widzę. Tak się składa, że nie każdy jest fanem Lego i "Władcy pierścieni". Mam wrażenie, że to właśnie raczej domena współczesnych trzydziestolatków, którzy:
a) Pamiętają czasy, w których Lego było drogą zabawą. Wielu mogło sobie pozwolić jedynie na ułamek możliwości, bo kiedy człowiek kupił sobie/dostał jakiś mały zestaw, a potem spojrzał w katalog i zobaczył, że ten jego zestawik to jedynie jakaś drobna dekoracja w całej srogiej
  • Odpowiedz
@Ballabird: słaba sytuacja mimo wszystko :( staram się zrozumieć podejście "może kupi dzieciom za to coś, co im się bardziej spodoba", ale jednocześnie skoro wujek jest pasjonatem klocków Lego, a to jest bardzo rzadki zestaw, to po co od razu opychać? mogła się z nim skontaktować i np. poprosić o coś innego, bo np. szkoda takiego prezentu na dzieci, które nie docenią. w ogóle takie sprzedawanie prezentów, tym bardziej takich
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker skoro masz taką siostrę ja mówisz, to oby ci nie narobiła gnoju jak chłopakom mieszkanie oddasz. Kobieta jak już nie ma sposobu żeby postawić na swoim to traci skrupuły. Zobaczy, że chłopaki mają własne lokum, kasę to są w pełni niezależni i nie ma już nad nimi władzy, więc ci pewnie wymyśli, że wujek pedofil/pedał wziął ich do siebie itp. i ci opinie popsuje... no może przesadzam i twoja siostra
  • Odpowiedz
Ale szanowni obrońcy madki jesteście naiwni. Na pewno z dzieciakiem się dogadała i za kasę kupi mu komputer, na pewno XD. Pewnie dlatego skasowała posta i wrzuciła drugi raz bez możliwości komentowania zamiast po prostu wyjaśnić niedowiarkom skoro nie miała niczego na sumieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ballabird ale nie kazdy dzieciak jest pasjonatem lego.
Kilkulatek prawie każdy, a wielu nastolatkow to sie wrecz moze obrazic za taki prezent, bo "nie jestem dzieckiem, aby się bawić klockami".
Może dzieciak ma inne hobby i to najzwyklejszy nietrafiony prezent, a mama mu pomaga sprzedać i kupi mu np. gitarę, bo to jego pasja.
  • Odpowiedz
@Ballabird: No i po co dziecku jakiś rzadki zestaw kolekcjonerski? Dla dzieciaka klocki jak klocki, włoży do gęby, podłubie w nosie, pobawi się godzinę i rzuci w kąt. Już się tak nie srajcie z tymi kaszojadami. Madka dobrze robi. Kupi mu inne tańsze a pieniądze na coś innego może przeznaczyć.
  • Odpowiedz
Ale ci ludzie to sa durni.
Jak chciala sprzedac to po co pisala,ze to prezent dla dziecka.

Nie byloby afery gdyby zrobila takie ogłoszenie:
Sprzedam zestaw klockow lego.

A swoja droga sprzedaz prezentow dla dzieci jest slabe.
  • Odpowiedz
@Ballabird:

Co za problem powiedzieć, że dzieciakom nie siadł prezent i oddać, albo wymienić na inny? Serio trzeba od razu to opychać?


A skąd wiesz, że z wujkiem tego nie uzgodniła? A może wujek sam powiedział, że zestaw jest sporo warty i jak się dzieciakowi nie spodoba to może sprzedać i kupić coś innego? A może wujek w tej chwili nie ma kasy i postanowił oddać jeden ze swoich zestawów w ramach prezentu z takim właśnie założeniem, że mogą
  • Odpowiedz
  • 2
@Ballabird ojeju ale się zesraliscie. Kuzyn dostał star wars sokół w któreś święta. Nie jest fanem ani tego ani tego. Leżało nie otworzone, w końcu sprzedał kupił sobie coś rzeczy do fortnite. Co was w ogole obchodzi jak nie znacie historii
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol jak wyżej. Chłopaki dostali to, co mieli obiecane za wyniki.
Co roku z nimi ustalam jakąś poprzeczkę i jak jej dosięgną badz przeskoczą to dostają to na co mają ochotę. Oczywiście umowa jest taka, że nie mogą zawalać swoich zajęć i obowiązków dla gier itp.
Padło na Xbox fortnite i kupę gadżetów z tym związanych. wydałem na to ok 1k€.
Dałem im to na święta ale już podczas Mikołajek. No
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony az tyle odwagi to siostra nie ma, chociaż weim, ze chciała coś ugrać u notariusza bo kawalerka jest na chłopaków.
Siostra mi opinii nie jest w stanie zepsuć bo jest za głupia i dzięki kilku osobom jestem krok przed nią.
  • Odpowiedz
@Ballabird: No, każdemu by się #!$%@? zrobiło. Prezent to prezent, wypada go przyjąć i podziękować. Ale dla madki chyba tysiąc peelenów jest więcej warty niż zachowanie się w porządku wobec swojej własnej rodziny, żałosne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ballabird: co jeszcze gorsze, to są zestawy z Władcy Pierścieni, serii której zestawy przestano wydawać 5 lat temu, więc to jest już rzadkie w #!$%@? XDDD
  • Odpowiedz