Wpis z mikrobloga

Rewitalizacja kwadraciaka z PRLu od teściów ukończona. Całość wraz z wykończeniem i ogrodem wyszła nas nieco ponad 120k, więc z łatwością zapłaciliśmy za wszystko gotówką. Teraz jesteśmy wolni finansowo, bez żadnych kredytów na 30 lat na głowie. Możemy zarabiać nawet i 2k / msc, a i tak wyżyjemy. Nie rozumiem ludzi, którzy nie idą tą drogą tylko koniecznie muszą mieć #mieszkaniedeweloperskie za 500k gdzie nawet nie ma miejsca, gdzie wstawić choinkę na święta. Ja tym czasem idę stroić dom na święta na zewnątrz, co by somsiadom dupa z żalu pękła.

#budujzwykopem #budowadomu #nieruchomosci #remontujzwykopem #swieta
dopeboiYSL - Rewitalizacja kwadraciaka z PRLu od teściów ukończona. Całość wraz z wyk...

źródło: comment_1607238620Vx1cwoRyulBZTWH2SDVLhF.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@furcio: Nie wiem. Serio na niczym nie oszczędzałeś? Rozwalałeś ściany, podłogi, sufity, wymyślałeś nowoczesną kuchnie z wyspą, bidety w kiblu itp? Ta osoba ma mnóstwo kasy i ona nie patrzy na cenę tylko kupuje co sie jej podoba. Nie kontaktuje sie z fachowcami w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao No właśnie, podajesz przykład osoby, która robi zajebiście drogi remont i nie potrafisz uwierzyć jak gość pisze, że zrobił coś za 150k
  • Odpowiedz
@furcio: @Shatter Sama nie robie remontu, w mojej rodzinie robia to te dwie osoby ciągle, zresztą, remonta całe życie. Jak przerabiała dół w domu to zapłaciła 300tys. po czym sprzedała ten dom za taka samą cenę jaką chcieli dać przed remontem, czyli 4 miliony.
Nie wiem, czy taka dojna krowa, znam kogoś kto jej wisi 300 zł i nie oddał w terminie, nienawiść jest do końca życia. Ale jakby
  • Odpowiedz
@furcio: jestem świeżo po budowie domu więc mniej więcej wiem co ile kosztuje, tu niby to tylko remont ale trzydziesto czy czterdziestoletni dom to już się chyba tylko ściany zostawia, te 300k to mogłoby jeszcze braknąć.
  • Odpowiedz
nieco ponad 120k, więc z łatwością zapłaciliśmy za wszystko gotówką


@dopeboiYSL: bait wyrafinowanej jakości na tych przegrywów wykopowych, dla których mieszkania i domy powinny być w cenie używanego auta niskiej klasy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Rogalwpiekarniku I strata minimum 2h dziennie ja w mieście wojewódzkim mam jakieś 7min w jedną stronę a żona jakieś 15 xD. Ale gdy dojeżdżałem do pracy po 50km z domu rodzinnego przez około 7 lat to najbardziej brakowało mi po prostu czasu.
  • Odpowiedz