Wpis z mikrobloga

Rewitalizacja kwadraciaka z PRLu od teściów ukończona. Całość wraz z wykończeniem i ogrodem wyszła nas nieco ponad 120k, więc z łatwością zapłaciliśmy za wszystko gotówką. Teraz jesteśmy wolni finansowo, bez żadnych kredytów na 30 lat na głowie. Możemy zarabiać nawet i 2k / msc, a i tak wyżyjemy. Nie rozumiem ludzi, którzy nie idą tą drogą tylko koniecznie muszą mieć #mieszkaniedeweloperskie za 500k gdzie nawet nie ma miejsca, gdzie wstawić choinkę na święta. Ja tym czasem idę stroić dom na święta na zewnątrz, co by somsiadom dupa z żalu pękła.

#budujzwykopem #budowadomu #nieruchomosci #remontujzwykopem #swieta
dopeboiYSL - Rewitalizacja kwadraciaka z PRLu od teściów ukończona. Całość wraz z wyk...

źródło: comment_1607238620Vx1cwoRyulBZTWH2SDVLhF.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najpierw trzeba mieć takiego kwadracika po teściach... jak nie którzy nie mają to kupują mieszkanie za 500k. Bo dzisiaj za takiego kwadraciaka z działką i ładnym ogrodem pod miastem trzeba zapłacić prawie bańkę
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL ja dostalem 2 mieszkania w spadku w kamienicy w Warszawie hehe też jestem bez kredytu, nie wiem po co debile biora kredyty na 30 lat skoro mozna od kogos dostac nieruchlmosc
  • Odpowiedz