Wpis z mikrobloga

Rewitalizacja kwadraciaka z PRLu od teściów ukończona. Całość wraz z wykończeniem i ogrodem wyszła nas nieco ponad 120k, więc z łatwością zapłaciliśmy za wszystko gotówką. Teraz jesteśmy wolni finansowo, bez żadnych kredytów na 30 lat na głowie. Możemy zarabiać nawet i 2k / msc, a i tak wyżyjemy. Nie rozumiem ludzi, którzy nie idą tą drogą tylko koniecznie muszą mieć #mieszkaniedeweloperskie za 500k gdzie nawet nie ma miejsca, gdzie wstawić choinkę na święta. Ja tym czasem idę stroić dom na święta na zewnątrz, co by somsiadom dupa z żalu pękła.

#budujzwykopem #budowadomu #nieruchomosci #remontujzwykopem #swieta
Pobierz dopeboiYSL - Rewitalizacja kwadraciaka z PRLu od teściów ukończona. Całość wraz z wyk...
źródło: comment_1607238620Vx1cwoRyulBZTWH2SDVLhF.jpg
  • 87
@dopeboiYSL: panie proszę nie promować zaniżonych oczekiwań od życia. Jeśli panu pasuję żyć jak karaluch na zadupiu to proszę sobie to robić. Normalny człowiek stawia dom pod miastem. A nie jak chłop w Polach nie mając pól
@dopeboiYSL: Słowa klucze --- "kwadraciaka z PRLu od teściów". Jak masz 80% za free, to jest łatwiej. Jak ktoś zaczyna od zera, to nie będzie go stać na zakup domu i remont, czy budowę domu bez kredytu. Stwierdzenie, że nie rozumiesz, czemu inni tak nie robią jest idiotyczne, bo może nie mają nikogo, kto mógłby im takiego klocka z PRL-u przekazać. Sam dostałem dom po rodzicach i też przerabiam go pod
@dopeboiYSL ja to nie rozumiem po co komu dom albo mieszkanie kupować jak można wynająć? Potem strasznie trudno się gdzieś przenieść. A jak wynajmujesz? Cyk rok w Barcelonie, rok w Rzymie, rok w Gdańsku czy na Bali. Mi by było szkoda pieniędzy na kupowanie takiej kotwicy.