Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, może Wy mi to wytłumaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedzcie mi, co szczególnego ludzie widzą w Warszawie, że potrafią się tak nią zachwycać i licytować, kto od ilu pokoleń jest z nią związany? Ze względów zawodowych niedawno przeniosłem się do Wawy, ale jak nie widziałem w niej niczego nadzwyczajnego, tak dalej nie widzę. Ot miasto jak miasto. Akurat tak się moja kariera zawodowa potoczyła, że musiałem się tu przenieść, ale nie uważam, żebym stał się dzięki temu lepszym czy gorszym człowiekiem. Przecież Wawa nawet nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle innych dużych miast w PL (no chyba że brzydotą, bo jednak ogrom zniszczeń wciąż tu widać), a co dopiero mówić na tle globalnych metropolii? Jak wszędzie - duża część to blokowiska, w których mieszkają ludzie wykonujący przeciętne prace i zarabiający przeciętne pieniądze, te same sieciówki, te same rozrywki jak w innych większych miastach itp.

#polskiemiasta #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #przemyslenia #warszawa #studbaza #pracbaza #ankieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcbc023c3fc8b000a774e39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Twój stosunek do Warszawy?

  • Miasto jak miasto 60.9% (92)
  • Nadmiasto, nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej 21.9% (33)
  • Porażka, w życiu bym tam nie zamieszkał/-a 17.2% (26)

Oddanych głosów: 151

  • 7