Wpis z mikrobloga

@OBSERWATORKA_Z_RAMIENIA_OBWE: @Dacir: Taka ciekawostka, że pierwszy napisałem o tym informację w języku polskim, gdy nikt jeszcze w Polsce nie mówił o terminie dłuższym niż 3 miesiące:https://www.wykop.pl/link/5391037/rzad-usa-pandemia-potrwa-18-miesiecy-lub-dluzej-i-wywola-powszechne-niedobory/

Później powiedziały o tym Fakty i inne SuperExpressy.
MRinfo - @OBSERWATORKAZRAMIENIA_OBWE: @Dacir: Taka ciekawostka, że pierwszy napisałem...

źródło: comment_1607119689wDZLlZZvktBrIqslcmo0fj.jpg

Pobierz
@OBSERWATORKA_Z_RAMIENIA_OBWE w marcu wierzono że współczesne, wykształcone społeczeństwa, znające zasady bezpieczeństwa i higieny, poradzą sobie z epidemią. Okazało się że nie tak bardzo różnimy się od naszych przodków. A współczesna globalizacja, rozwój środków transportu, uzależnienie od kapitalistycznego rynku sprawiły wręcz że jesteśmy w gorszej sytuacji niż żyjące w izolacji dawne społeczności. Specjaliści w swoich ocenach mieli jak się później okazało złudne nadzieje, że wirus zachowa się podobnie jak sars i mers i
@elf_pszeniczny: Moja dyrektorka xD. Jak 13 marca wysłali nas na home office to ona świecie przekonana była że za dwa tygodnie się widzimy. Tymczasem jeszcze trochę i minie rok a ona międzyczasie już kilkakrotnie chciała żebyśmy wrócili pomimo odgórnego zakazu z góry. Ja mam taką teorię że menadżerowie na pracy zdalnej są po prostu kompletnie zbędni i pali im się pod dupa bo góra to widzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@orzeszkiziemne:

Ja mam taką teorię że menadżerowie na pracy zdalnej są po prostu kompletnie zbędni i pali im się pod dupa bo góra to widzi.


To nie teoria, wprost mówią ci przed pandemią teksty typu "to biuro to ludzie" i kazali ci przychodzić kilka dni w tygodniu, nawet jak cały twój projekt to była współpraca z ludźmi z innych miast xD

Oni chyba się załamali psychicznie przez ostatnie pół roku, bo