Wpis z mikrobloga

@kRz222: Nie wiem.. sytuacja w ogóle jakaś niewyobrażalna dla mnie. Nigdy na giełdzie nie grałem, wrzuciłem kilka tysięcy i chciałem sie pobawić i nie miałem pojęcia, że to może być taka bananowa instytucja.. Jestem w sumie na plus, ale sam fakt. Nic dokupić, nic sprzedać..

Przecież ludzie obracają setkami tysiecy złotych. Po czymś takim to tam chyba nikt nie powinien zostać a sam bank powinien jakąś przeogromną karę zapłacić.

Dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kajbel: to jest tak niesamowite, że gdyby się nie wydarzyło to bym nie uwierzył. Jak coś tak poważnego może się s--------ć na 48h (a to jeszcze nie koniec). Przecież po uruchomieniu to wszyscy powinni się z tamtad wycofać
  • Odpowiedz
  • 1
@pwone: Na prawde nie jestem w tym obyty, ale najbliżej temu do jakiejś podrzędnej giełdy krypto. Gdyby to nie był bank, to już bym myślał, że to jakiś scam..
  • Odpowiedz