Wpis z mikrobloga

A np. taka Safona była homo, co było przez setki lat ignorowane przez historyków. Nie jest fajnie dostać trochę więcej prawdy zamiast przekłamań wynikających z poglądów?


@Ogniwo_Paliwowe: Wiesz, akurat lewica już mi wystarczająco obrzydziła ten temat. No tak, Aleksander Macedoński (wielka tajemnica, nikt nic nie wiedział, ukrywane to było), podobnie jak Alan Turing( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja np. jestem za tym żeby mówić o takich przypadkach jak Turing, albo żeby obnażać kłamstwa jak w przypadku Safony. To może być tylko z pożytkiem dla społęczeństwa.


@Ogniwo_Paliwowe: w przypadku Turinga nikt tego nigdy nie ukrywał¯\(ツ)_/¯ A z korzyścią dla społeczeństwa to niech kurde coś zaczną robić, aby było w tym kraju lepiej a nie służba zdrowia leży, prawie wszystko leży, ale my będziemy wyciągać na wierzch kto miał
Pisze w imieniu "Polskiej Prawicy" (człowieka prawaka): wy naprawdę macie urojenia że każdy kto ma prawicowe poglądy albo lekko odchylone w prawo, nie nawidzi gejów i innych ludzi z innym zapatrywaniami seksualnymi, gdyby Chopin byl gejem naprawdę zupełnie nic by to nie zmieniło, wielu aktorów których uwielbiam i uwielbiałem ich przed tym i po tym jak dowiedziałem się że są gejami...
@Kaczypawlak: Oczywiście że nie ma pojęcia. Ale o Turingu powstał film (dobry, średni, zwał jak zwał), który przybliżył zarówno jego postac jak i praktyki brytyjskiego rządu wobec homoseksualistów zwykłym ludziom. Sebkom i sojowym lewaczkom. I wiesz co? Nie powstałby gdyby do głosu dochodzili ludzie mówiący "Ooo małe dzieci głodują, a w ogóle to zima idzie i starzy ludzie zamarzają na ulicach, a wy będziecie mówić o jakichś gejach! W dupach się
I wiesz co? Nie powstałby gdyby do głosu dochodzili ludzie mówiący "Ooo małe dzieci głodują, a w ogóle to zima idzie i starzy ludzie zamarzają na ulicach, a wy będziecie mówić o jakichś gejach! W dupach się poprzewracało!".


@Ogniwo_Paliwowe: Jednak to nie było u nas a w innym kraju, a u nas by się przydała prawda o komunie chociażby, bo teraz są takie wały, że działacze dawnej PZPR próbują wciskać kit,
Ale czemu odwracasz kota ogonem


@Ogniwo_Paliwowe: gdyż o tym się u nas nie mówi? A Polska to nie Wielka Brytania?(σ ͜ʖσ)

Przeciez nikt Ci nie odbiera dyskusji o komunie, ani o solidarności, ani o PZPR


@Ogniwo_Paliwowe: jak to nie? Spytaj Michnika to zobacz co ci odpowie

To że ktoś dyskutuje o Chopinie i jego orientacji, to nie znaczy że gdyby tego nie
gdyż o tym się u nas nie mówi? A Polska to nie Wielka Brytania?(σ ͜ʖσ)


Ja mówię, ludzie z którymi o tym rozmawiawm mówią. To, że nie czytasz Safony albo nie interesujesz sie historią nie mówi o całym kraju.

jak to nie? Spytaj Michnika to zobacz co ci odpowie


Nikt CI jej nie odbiera na rzecz dyskusji o Chopinie i to fakt. TO jest
Akurat w przypadku Chopina mamy też dowody na jego liczne kontakty z kobietami, wiewięc raczej bi niż homo. A orientacja biseksualna wydaje się wbrew pozorom dość powszechna, więc poniekąd masz rację.


@janeeyrie: dla mnie to mógł łabędzie ruchać¯\_(ツ)_/¯ ale o dziwo są jacyś, którzy muszą te sprawy roznosić po świecie